Poniedziałek, 27 czerwca
Imieniny: Marii, Władysława
Czytających: 4766
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Pizza z serca. Dzieciom od dobrych ludzi

Środa, 26 października 2011, 10:09
Aktualizacja: 10:09
Autor: Agrafka
JELENIA GÓRA: Pizza z serca. Dzieciom od dobrych ludzi
Fot. Organizator
Wychowankowie świetlicy środowiskowej działającej przy Domu Harcerza przy ulicy Wiejskiej dziękują pizzerii Biesiadowo i jej właścicielowi za smaczne przyjęcie. Dla wielu było to pierwsze zaproszenie na obiad.

Dzieci i młodzież ze świetlicy odwiedziły pizzerię Biesiadowo wczoraj. Jak podkreśla druhna Elwira Rudy-Zubrzycka, wychowawczyni z Domu Harcerza, dla wielu wychowanków była to pierwsze takie zaproszenie na obiad w lokalu. To z kolei pomysł pana Tomka, który zaproponował wychowawczyni, aby sprawić najmłodszym frajdę. Nie każdy z nich bowiem ma okazję, aby iść z rodzicami na pizzę.

Wczoraj w lokalu na wszystkich czekał wielki stół, a dzieci miały do wyboru duże pizze z karty. Każde dostało puszkę pepsi coli. – Dzieci były dowartościowane, śmiały się, rozmawiały, widać było, że się cieszą chwilą. Po zjedzeniu poukładały po sobie talerze oraz zaśpiewały podziękowania – opowiada Elwira Rudy-Zubrzycka. – Najstarsi chłopcy Kacper i Maciej zrobili podziękowania z podpisami wszystkich, rysunkiem pizzy i wierszykiem, że niektórzy potrafią ucieszyć czymś bardzo małym.

Po powrocie do Domu Harcerza przy ul wiejskiej 41b wychowankowie podziękowali druhnie za kontakt z panem Tomkiem i poprosili, by Jelenia Góra dowiedziała się, że pan Tomek jest „super facetem”. Do podziękowań dołącza się druhna Elwira Rudy-Zubrzycka. – W pizzerii pracują super ludzie, którzy swą postawą uświadamiają dzieciom, że są dobrzy ludzie na tej ziemi – dodaje.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (22) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group