Niedziela, 14 sierpnia
Imieniny: Maksymiliana, Alfreda
Czytających: 11310
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Piratki zaatakowały!

Piątek, 26 marca 2010, 8:24
Aktualizacja: 8:24
Autor: GABI
JELENIA GÓRA: Piratki zaatakowały!
Fot. Gabi
Wczorajszego wieczoru w MDK Muflon zacumował okręt pełen piratów płci pięknej. Na La Kukaraczy dowodziła dzielna Kapitan Agata Szmigrodzka. Zabrała widzów oraz swoją załogę w podróż, dzięki której mieli oni odkryć nieznane lądy i doznać niezapomnianych wrażeń.

Tancerki podczas występu zaprezentowały pełną feerię barw tańca współczesnego, orientalnego i flamenco. Z minuty na minutę atmosfera wśród załogi zagęszczała się. Oglądający znaleźli się w samym środku walki o władzę. Zawiść, chęć posiadania, rządza władzy pokazały się w pełnej krasie.

Wszystko to poparte było dużą ekspresją sceniczną. Niektóre momenty spektaklu nie pozostawiały złudzeń o co tak naprawdę toczy się gra. Ciekawym elementem były fragmenty, w których były występy solowe. Duże brawa należą się także za bardzo dobre kostiumy, które ciekawie współgrały ze scenografią.

Widzowie oglądali spektakl z dużym zainteresowaniem i nagrodzili artystki gromkimi brawami. Nie przeszkodziło im nawet to, że jakiś szczur lądowy chciał przeprowadzić sabotaż i na moment zabrakło prądu. Na szczęście dzielne piratki miały swoich pomocników. Nie pozostaje nic innego jak wykrzyknąć: „Ahoj przygodo!” i spotkać się z La Kukaraczą już w kwietniu!

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group