Środa, 17 sierpnia
Imieniny: Julianny, Jacka
Czytających: 7579
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Piotr Rogucki w Jeleniej Górze chce odpocząć

Środa, 2 lipca 2014, 8:20
Aktualizacja: 8:23
Autor: Manu
Jelenia Góra: Piotr Rogucki w Jeleniej Górze chce odpocząć
Fot. Archiwum Filmoteki Narodowej
Wokalista rockowej grupy Coma, autor tekstów i piosenek oraz aktor, a ostatnio juror czwartej edycji programu typu talent show emitowanego na kanale Polsat “Must Be the Music. Tylko muzyka”, Piotr Rogucki pragnie odpocząć od obowiązków zawodowych i wybiera się na zasłużony wypoczynek do Jeleniej Góry.

Piotr Rogucki w Jeleniej Górze w okresie wakacji nie zagra koncertu z grupą Coma i chyba nawet nie weźmie udziału jako jeden z zawodników w Biegu Ludzi Teatru, który odbędzie się w ramach 32. Festiwalu Teatrów Ulicznych. Bo Jelenia Góra zachęca go do tego, aby odpocząć od obowiązków służbowych i udać się na zasłużony wypoczynek.

- Jako młody chłopak podczas beztroskich wakacji byłem w okolicach Jeleniej Góry. Chętnie wracam wspomnieniami do tych lat – opowiada Piotr Rogucki. - To są moje ulubione okolice. Jeździłem tu na obozy harcerskie i jestem zaprzyjaźniony z tymi terenami. I teraz z wielką przyjemnością pewnie wybiorę się w podróż właśnie na te tereny – dodaje artysta.

Piotr Rogucki jako aktor ma na swoim koncie nie tylko role telewizyjne (“Oficerowie”, “Trzeci oficer”, “Czas honoru”, “Duch w dom”, “Chichot losu”, “Hotel 52”, “Misja Afganistan”, “Lekarze”, “2XL”, “To nie koniec świata!”) i filmowe (“Syzyfowe prace”, “Doskonałe popołudnie”, “Skrzydlate świnie”), ale także kreacje sceniczne. Jeszcze podczas studiów aktorskich w Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie debiutował u samego Grzegorza Jarzyny na scenie warszawskiego Teatru Rozmaitości jako Micky w spektaklu “Zaryzykuj wszystko” George'a F. Walkera (2003), a potem u Jarzyny grał postać Ziomala w sztuce “Giovanni” wg Wolfganga Amadeusza Mozarta (2006) na deskach Teatru Rozmaitości w Warszawie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (15) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group