Wtorek, 24 listopada
Imieniny: Flory, Jana, Emmy
Czytających: 7124
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Piotr Paczóski... w miejskiej spółce

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 11 marca 2019, 9:48
Aktualizacja: Środa, 13 marca 2019, 8:31
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Przemek Kaczałko
W poprzedniej kadencji samorządu Piotr Paczóski (SLD) był zastępcą prezydenta Jeleniej Góry, jednak po wyborach Koalicja Obywatelska miała nie dotrzymać umowy i szef SLD nie pozostał na stanowisku w Urzędzie Miasta. Jak się dowiedzieliśmy, radny Rady Miejskiej znajdzie pracę w spółce miejskiej Termy Cieplickie, ale nie przyjął propozycji stanowiska w zarządzie, aby nie stracić mandatu radnego.
Na razie jest to w sferze organizacji personalnej i zarządczej, w kontekście ułożenia relacji pracowniczych. Na razie nie ma mowy o nazwie stanowiska, na pewno nie będzie ono połączone z zarządem z tej przyczyny, że kategorycznie odmawiam umiejscowienia mnie w jakimkolwiek zarządzie, bowiem musiałoby się to wiązać ze złożeniem mandatu radnego, a nie zrobię tego, ponieważ zostałem wybrany przez 513 osób, co jest niezłym wynikiem - tłumaczy Piotr Paczóski, który zapewnia, że nowe miejsce pracy to nie jest efekt niedotrzymania umowy koalicyjnej przez przedstawicieli Platformy Obywatelskiej, bowiem posiada stosowne kompetencje, aby pracować w Termach.
Nikt mi nic nie daje. Mogą być propozycje - jedną z nich odrzuciłem (funkcję w zarządzie spółki) - podkreślił nasz rozmówca.

Nieoficjalnie mówiło się o stanowisku dyrektora dla P. Paczóskiego, jednak sam zainteresowany mówi o kierowniku...

Na razie niczym się nie zajmuję. Kończyłem ekonomię i m.in. w organizacji i zarządzaniu nie używa się słowa dyrektor, tylko kierownik i jeśli w ogóle używać jakiejkolwiek nomenklatury, to takiej właśnie. Natomiast na razie nie było mowy o nazwie funkcji - zastrzega polityk SLD, który w spółce ma się zajmować obiektami sportowymi. - Na sporcie znam się, byłem prezesem Klubu Tenisowego, wiceprezesem Dolnośląskiego Związku Tenisowego, a jako zastępca prezydenta pomagałem w Wydziale Edukacji i Sportu - zapewnia Piotr Paczóski.

Twoja reakcja na artykuł?

21
16%
Cieszy
0
0%
Hahaha
3
2%
Nudzi
1
1%
Smuci
34
25%
Złości
75
56%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (93) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group