Piątek, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 12970
Zalogowanych: 17
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Piłkarze Karkonoszy wznowili treningi

Piątek, 15 lipca 2011, 1:14
Aktualizacja: Sobota, 16 lipca 2011, 11:34
Autor: Przemo
Jelenia Góra: Piłkarze Karkonoszy wznowili treningi
Fot. archiwum
Podopieczni Artura Milewskiego po dwutygodniowej przerwie wrócili na stadion przy ul. Złotniczej w Jeleniej Górze by rozpocząć krótki okres przygotowawczy do nowego sezonu. W pierwszym treningu, który odbył się w czwartek 14 lipca wzięło udział zaledwie dziesięciu zawodników.

Niestety kadra zespołu, który po raz kolejny będzie rywalizował o mistrzostwo IV-ligi wciąż jest wielką niewiadomą. Z ekipą biało - niebieskich rozstali się: Wojtas - współtworzy rezerwowy zespół Lotnika Jeżów Sudecki na bazie pracowników jednej z jeleniogórskich firm, Rodziewicz - Olimpa Kowary oraz Wichowski - będzie grającym trenerem Włókniarza Mirsk.

Możliwość zmiany barw klubowych rozważają również: Polak - zakończył studia w Jeleniej Górze i najprawdopodobniej wróci do Nowej Rudy, Główka - nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji, ale ma propozycje gry w Strzegomiu i Legnicy, Malarowski - najprawdopodobniej wróci z wypożyczenia do Zagłębia Lubin.

Kolejnym osłabieniem jest brak Bizonia, który udał się na półroczne szkolenie do szkółki oficerskiej oraz przedłużająca się kontuzja Malinowskiego.

Z wypożyczenia wracają za to Kowalski oraz Gęca. Trener Milewski liczy na pozyskanie uzdolnionego młodego piłkarza z Jawora Daniela Ziomke, a także na powrót po długiej kontuzji Marcina Zagrodnika.

Runda wiosenna poprzedniego sezonu, rewelacyjna w wykonaniu Karkonoszy, rozpaliła nadzieje kibiców przed rozpoczynającym się 13 sierpnia sezonem 2011/2012:

- Stworzył się fajny zespół, ale jako klub nie jesteśmy w stanie tego utrzymać. Przez to, że zawodnicy odchodzą trudniej jest pozyskać innych by wypełnić luki. Klub musi funkcjonować i powinien być atrakcyjny w okręgu, żeby zawodnicy chcieli grać u nas. Nie ma obawy, że nie będziemy mieli kim grać, ale od ostatecznego składu zależy jaki cel obierzemy sobie na najbliższe rozgrywki - ocenił trener Artur Milewski.

W terminarzu jeleniogórskiego czwartoligowca przed nowym sezonem są 3 gry kontrolne:
- z Lechią Dzierżoniów (23 lipca, w Dzierżoniowie)
- z Lotnikiem Jeżów Sudecki (27 lipca)
- z Łużycami Lubań (30 lipca).

Na tydzień przed początkiem rozgrywek Karkonosze zagrają również spotkanie w ramach Pucharu Polski (6 sierpnia, rywal nie jest jeszcze znany).

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Ile lat ma Twój samochód?

Oddanych
głosów
91
Jest nowy
11%
1-5 lat
11%
5-10 lat
15%
10-20 lat
48%
pow. 20 lat
14%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Zbyt inteligentni, by być szczęśliwi
 
Rozmowy Jelonki
Z Niemiec przez Jelenią Górę do IPN
 
Aktualności
Gruzu coraz więcej
 
Aktualności
O niepełnosprawnych
 
Aktualności
Lodowisko na Mikołaja
 
Aktualności
Mieszkańcy z prezydentem
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group