Zestaw par A-klasy:
Grupa I:
Kolejka 24 : 2011-06-05 godz.11.00
POGOŃ ŚWIERZAWA - WOSKAR II SZKLARSKA PORĘBA
MITEX PODGÓRZYN - ORZEŁ MYSŁAKOWICE
ORZEŁ LUBAWKA - CZARNI STRZYŻOWIEC
PAGAZ KRZESZÓW - PIAST BOLKÓW
POGOŃ WLEŃ - KS ŁOMNICA
KS CHEŁMSKO ŚLĄSKIE - PUB-GOL JELENIA GÓRA
CHOJNIK JELENIA GÓRA - VICTORIA CZADRÓW
Grupa II:
Kolejka 24 : 2011-06-05 godz.15.00
CHMIELANKA CHMIELEŃ - SKALNIK RĘBISZÓW
OLSZA OLSZYNA - JAŚNICA OPOLNO ZDR.
POGOŃ MARKOCICE - BAZALT SULIKÓW
LZS RADOSTÓW - WKS DZIAŁOSZYN-KRZEWINA
APIS JĘDRZYCHOWICE - COSMOS RADZIMÓW
KWISA ŚWIERADÓW ZDRÓJ - LKS ŚWIECIE
WŁÓKNIARZ LEŚNA - ORZEŁ PLATERÓWKA
Grupa III:
Kolejka 24 : 2011-06-05 godz.11.00
JAWA OTOK - PRZYSZŁOŚĆ DŁUŻYNA
LZS ŁAZISKA - GKS TOMASZÓW BOLESŁAWIECKI
LEŚNIK OSIECZNICA - HUTNK PIEŃSK
PIAST WYKROTY - PIAST CZERWONA WODA
TWARDY II ŚWIĘTOSZÓW - BŁĘKITNI STUDNISKA DOLNE
GKS IWINY - LKS OCICE
ISKRA ŁAGÓW - COSMOS MILIKÓW
Zestaw par B-klasy:
Grupa I:
Kolejka 20 : 2011-06-05 godz.11.00
URAN OKRZESZYN - CZARNI PRZEDWOJÓW
ORŁY LIPIENICA - NYSA WOLBROMEK
AMFIBOLIT LESZCZYNIEC - KWARC PISARZOWICE
BÓBR MARCISZÓW - RUDAWY JANOWICE WLK.
LESK SĘDZISŁAW - AUXILIA JANISZÓW
BÓBR OPAWA - DRAGON MISZKOWICE
Grupa II:
Kolejka 20 : 2011-06-05 godz.15.00
HALNIAK MIŁKÓW - SP-GOL JELENIA GÓRA
PUB-GOL II JELENIA GÓRA - SOKÓŁ SOKOŁOWIEC
LZS KOSTRZYCA - GLKS JEŻÓW SUDECKI
LECHIA PIECHOWICE - POTOK KARPNIKI
BOBRY WOJANÓW - KKS JELENIA GÓRA 3:0 walkower
HOTTUR BOROWICE - JUVENIA RYBNICA
Grupa III:
Kolejka 20 : 2011-06-05 godz.15.00
LZS KOŚCIELNIK - KWISA MROCZKOWICE
SUDETY GIEBUŁTÓW - KS PASIECZNIK
ROLNIK RZĄSINY - BAZALT WOJCIECHÓW
GRANICA MIŁOSZÓW - LZS HENRYKÓW
STELLA LUBOMIERZ - FATMA POBIEDNA
ZRYW UBOCZE - LZS PISARZOWICE
Grupa IV:
Kolejka : 17 :: 2011-06-05 godz.15.00
ORLIKI WĘGLINIEC - LZS RADOGOSZCZ
LZS NIWNICE - ROAN TOMISŁAW
LZS KOTLISKA - RYBAK PAROWA
LZS PŁÓCZKI DOLNE - TS PARZYCE
GRANIT GIERAŁTÓW - LZS BRZEŹNIK
Grupa V:
Kolejka : 20 :: 2011-06-05 godz.11.00
LKS MIERZWIN - ZNICZ KRUSZYN
LKS DOBRA - KS STARE JAROSZOWICE
KOLONIA BOLESŁAWIEC - LZS NOWA
KS ŁĄKA - LZS DĄBROWA BOLESŁAWIECKA
GKS GROMADKA - LKS KRAŚNIK
KS TRZEBIEŃ - MAJDAN BOLESŁAWICE
Grupa VI:
Kolejka : 17 :: 2011-06-05 godz.11.00
LZS SPYTKÓW - ORZEŁ KOSTRZYNA
LZS RĘCZYN - WKS ŻARKI ŚREDNIE
LZS PORAJÓW-KOPACZÓW - GÓRNIK WĘGLINIEC