Wtorek, 16 sierpnia
Imieniny: Stefana, Emila
Czytających: 8695
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Piłkarski festyn dla dzieci w Parku Norweskim

Piątek, 6 czerwca 2014, 8:34
Aktualizacja: 8:38
Autor: Krzysztof Cyrek
Jelenia Góra: Piłkarski festyn dla dzieci w Parku Norweskim
Fot. Organizator
Z okazji Dnia Dziecka rodzice dzieci z Akademii Piłkarskiej Chojnik zorganizowali na boisku w Parku Norweskim turniej piłkarski dla wszystkich dzieci z Akademii oraz zaproszonych drużyn. Mecze rozgrywane były w dwóch kategoriach wiekowych 2003 i młodsi oraz 2005 i młodsi, na trzech wyznaczonych boiskach.

Starsi koledzy z drużyny Trampkarzy przeprowadzali dodatkowe konkurencje dla wszystkich dzieci m.in. slalom z piłką i żonglerka z piłką. Młodzi piłkarze mogli spędzić ten dzień tak, jak lubią najbardziej - grając w piłkę nożną. Poza emocjami sportowymi w trakcie turnieju było również wiele innych atrakcji. Wielkim zainteresowanie cieszyła się loteria fantowa oraz punkt gastronomiczny.

Dzieci po całym dniu zmagań zostały nagrodzone medalami. W dekoracji wzięli udział przedstawiciele Rady Jednostki Pomocniczej Miasta Jeleniej Góry Uzdrowisko Cieplice. - Rada była współorganizatorem turnieju. Imprezę odwiedziło około 500 osób, z czego się bardzo cieszymy i mamy nadzieję w przyszłości gościć podobną a nawet większą ilość sportowców. Impreza miała bardzo rodzinny charakter – informują organizatorzy.

- Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom którzy pomogli w organizacji turnieju, tym którzy już o 8:00 stawili się na boisku aby w pocie czoła rozkładać namioty i ustawiać stoły. Dziękujemy mamom które upiekły pyszne ciasta oraz tym które obsługiwały głodnych sportowców a także tatom którzy cały dzień piekli kiełbaski i smażyli frytki. Dziękujemy również za pyszne gofry, które piekła siostra jednego z zawodników oraz tacie jednego z zawodników, który uświetnił imprezę muzyką - dodają.

- Podziękowania należą się również całemu Zarządowi Akademii Piłkarskiej Chojnik bez którego ciężkiej pracy impreza nie byłaby tak świetnie zorganizowana - podkreślają.
Wsparcia udzielili sponsorzy : Termy Cieplickie, Hotel Karpacz, Wodnik sp. z o.o., Pałac Spiż z Miłkowa, Pizzeria "M" z Cieplic, Jelenia Plast, Mar-Mat, Hurtownia Kubex, Zakłady Mięsne Niebieszczańscy, Sklep Mięsny Dwa Plus Dwa z Sobieszowa, Piekarnia Kozłowscy z Cieplic, Cukiernia Kraina Ciast z Cieplic, Sklep Sportowy Saper Gol, Sklep z odżywkami PBC-pasaż Tesco, Pizzeria Verde Karpacz, Bar Restauracyjny Komuszek z Karpacza, Akademia Happy Kids, salon Sekrety Urody z Cieplic.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group