Poniedziałek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 2275
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Pikieta Komitetu Obrony Demokracji

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 4 maja 2016, 8:33
Aktualizacja: Czwartek, 5 maja 2016, 7:48
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Przemek Kaczałko
W święto Konstytucji 3 Maja w centrum Jeleniej Góry odbyła się pikieta Komitetu Obrony Demokracji, którą wsparli lokalni politycy partii opozycyjnych z prezydentem Marcinem Zawiłą na czele.

- Jestem tutaj jako jeden z tych, którzy są oburzeni tym, co się dzieje w kraju – powiedział wiceprezydent Jerzy Łużniak. - Jest jeszcze demokracja i za 3,5 roku rządy się zmieniają. Mam nadzieję, że nastąpi otrzeźwienie wśród ludzi – dodał zastępca Marcina Zawiły. Sam prezydent również pojawił się na pikiecie. - Wspieram KOD. Uważam, że to fantastyczne, kiedy mieszkańcy – obywatele, będąc niezadowolonymi przychodzą i manifestują swoje poglądy – stwierdził M. Zawiła.

Organizator pikiety podkreślał, że Konstytucja RP jest notorycznie łamana przez Prawo i Sprawiedliwość. - Społeczeństwo zaczyna się budzić, widzi co się w kraju dzieje. Ludzie programem 500+ praktycznie zostali przekupieni – stwierdził Krzysztof Moździerski, koordynator jeleniogórskiej grupy Komitetu Obrony Demokracji. - Domagamy się publikacji wyroku TK i żeby Konstytucji przestrzegał Andrzej Duda pełniący obowiązki prezydenta i Beata Szydło. I żeby to te osoby decydowały o tym, co się w kraju dzieje, a nie zwykły szeregowy poseł Jarosław Kaczyński, który nie ma na tyle odwagi, żeby stanąć na czele rządu, ewentualnie nawet własnego klubu parlamentarnego – dodał K. Moździerski.

- Jeszcze możemy pikietować, natomiast ciekawe co nas czeka za pół roku, dwa lata, cztery. Boję się, że zmiany w prawie idą w kierunku pełzającej dyktatury – ocenił Grzegorz Stankiewicz z Nowoczesnej.

W wielu miastach radni przyjmują uchwały, w których opowiadają się za respektowaniem wyroków Trybunału Konstytucyjnego bez względu na to, czy są opublikowane, czy też nie. Czy Jelenia Góra powinna podjąć podobną decyzję? - Nie wiem, to są bardzo prawne kruczki. Boję się, że stanę przed sytuacją, że będę miał decyzję Trybunału Konstytucyjnego i ustawę, która jest z nią niezgodna. To będzie bardzo trudna sytuacja, na szczęście jeszcze ona nie wystąpiła – ocenił Marcin Zawiła. Z kolei Jerzy Łużniak wolałby nie narzucać nic Radzie Miejskiej. - Wielokrotnie byłem radnym, ale nie chcę nic narzucać Radzie Miejskiej. Uważam, że Rada powinna zająć stanowisko w tej sytuacji – może nie wyprzedzając, ale wtedy, kiedy trzeba będzie podjąć decyzję, że przestrzegamy prawo – ocenił wiceprezydent.

Nie brakuje głosów, że spór wokół Trybunału Konstytucyjnego rozpętała poprzednia władza, a dzisiaj działacze Platformy Obywatelskiej są razem z KOD-em. Co na to koordynator jeleniogórskiej grupy? - My tamtej władzy też nie pochwalamy. Nie pochwalamy żadnej opcji politycznej – podkreślił Krzysztof Moździerski. - Jesteśmy stowarzyszeniem, które występuje przeciwko łamaniu prawa. Za czasów Platformy KOD-u jeszcze nie było, ale gdyby była taka sytuacja, że PO czy Nowoczesna łamałyby Konstytucję, to też byśmy występowali przeciwko nim – dodał organizator.

Jednocześnie przedstawiciele komitetu oraz politycy ich wspierający apelowali o udział w ogólnopolskiej demonstracji, która zaplanowana jest na 7 maja br. w Warszawie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (185) Dodaj komentarz

~iwes 4-05-2016 9:13
A myślałam że pan prezydent Zawiła jest bardziej inteligentny.Czerwona Kotlina to było jasne od dawna ale żeby popierać zdrajców i sprzedawczyków naszej Ojczyzny? Wstyd!!!!
~ 4-05-2016 9:21
na prawdę tak myślałeś?
~Nocoń 4-05-2016 9:23
A ich hasłem: "Wolę psiaka niż dzieciaka".
~iwes 4-05-2016 9:24
Wystarczy spojrzeć na zdjęcia. Inteligencja niektórych twarzy mówi sama za siebie i te ironiczne fałszywe uśmieszki. Na szczęście nie widzę tam nikogo z moich znajomych i to mnie pociesza.
~JABŁAKO 4-05-2016 9:29
Kolejny śmieszny występ naiwniaków i złotoustych. Że też ludzie się nabierają na takie cyrkowe spotkania. Kijowski święty nie jest o czym wiedzą wszyscy ale traktuje się go właśnie jak świętego i wszyscy go słuchają jak świnia grzmotu. Ja nie jestem za żadną partią, ale uważam że skoro PiS wygrał wybory to ma prawo rządzić - to jest właśnie demokracja, której wy nie szanujecie. Platforma rządziła 8 lat i zobaczcie jakie spustoszenie pozostawili. Mało tego , dalej są przeciwni Polsce nawołując Europę do bojkotu przeciw naszemu krajowi. Ta się nie zachowuje Polak, to zdrajca proszę Państwa
~..-- 4-05-2016 9:31
Chcą się utrzymać,dostać do korytka z fałszywymi uśmieszkami.Nikogo nie nabiorą.Już pokazali na co ich stać.Tworzą kolejne twory tylko te same ludzie,piękne hasła i myślą,że się nabierzemy.Te czasy minęły.Wybierzemy nowych.
~niezależna 2.0 4-05-2016 9:31
...pozdrowienia dla wszystkich uczestników i sympatyków !
~ant 4-05-2016 9:40
było świetnie brawa dla organizatorów! :)
~silesius 4-05-2016 9:47
Super zdjęcie nr 16 - kwintesencją tego zgromadzenia przedstawicieli "czerwonej doliny".
~rysiek w swetrze 4-05-2016 9:52
Możemy dziś powiedzieć przywódcom PO, PSL, Nowoczesnej i KOD-u; kupujcie dobre buty, bo czeka Was 8 lat maszerowania. Parafrazując Mariana Hemara, wielkiego, polskiego patriotę - poetę możemy dziś śmiało powiedzieć; „My nie kłamiemy, mamy serca spokojne, bo już wiemy, że o Polskę wygramy z Wami tę wojnę”.za cala operacja ws TK stoi środowisko WSI, które przy pomocy tej instytucji chciało zachować kontrole nad RP., to na zapleczu WSI Bronka powstała czerwcowa ustawa ws TK....to tyle i aż tyle (ur. 26 listopada 1949 w Ciechanowie) od 1971 do 1981 członek PZPR.
~niezależna 2.0 4-05-2016 9:53
..."Demokracja TAK, wykaczenia NIE" - to jest kwintesencją tego zgromadzenia...
~kajmannasmyczy 4-05-2016 10:01
Zdjęcie 16 wymiata :)))
~rysiek w swetrze 4-05-2016 10:05
. Działacze Platformy Obywatelskiej, którzy akurat tego dnia nie mogą uczestniczyć w tym spontanicznym wydarzeniu muszą (MUSZĄ) zapewnić zastępstwo. Jeśli Jan Kowalski nie może to musi posłać kogokolwiek, nawet swoją babcię, której 9 lat temu zabrał dowód. Ale musi wysłać swojego przedstawiciela. Wszystko
~jeleniogóarzci nin 4-05-2016 10:08
Czy ci głupi Polacy obudzą się dopiero wtedy gdy Poj...bcy i Szaleńcy zaobrączkują "gorszy sort" ?
~ 4-05-2016 10:11
A gdzie było PO i ci ludzie z tego teraz KODU (komitet obrony doop) jak w Styczniu 2015r. strzelali go górników na Śląsku,jak awansem wybrali sobie aby siać zamęt 3 niby sędziów do TK etc,etc,etc.
~ 4-05-2016 10:17
DZIECI W TO WCIĄGACIE-!!!!! a tak patrzac to stoi tam jeden palant co to jego tatus za komuny byl ciągle nachlanym dyrektorem , ale dyrektorem i synus miał i a do tej pory ma przywileje- to jest ta demokracja i o to walczą by ich nie rozliczano za przekrety , i tak dalej patrzac to jak na miasto 80000 ludzi , to tylko garstka wrzeszczy ze jest zle- bo ta garstka wlasnie okradla Jeleniogorzan i dalej chce okradac- reszta jeleniogorzn jednak mysli inaczej a juz szczególnie po podwyzce wody i przekretach z pozyczonymi przez Wodnik pieniedzmi- my to widzimy i wiemy ze wreszcie nadchodzi czas rozliczen
~niezależna 2.0 4-05-2016 10:17
..." na początku jest ograniczenie wolności i słowa, później kontrola mediów, następnie kontrola sądownictwa, później politycy zastępują wybieralnych przedstawicieli, następnie więzieni są krytycy reżimu, kolejny krok to odwoływanie wyborów, później władza wojskowa bądż religijna i w ostateczności całkowita dominacja polityczna " prof. Philip Zimbardo...i to wszystko za 500 zł...
~szKODniki 4-05-2016 10:20
Sory KODziarze ale mlode pokolenie sie budzi. Polacy zaczynaja sie interesowac tym co dzieje sie wokol. Zaczynaja widziec kto dziala na korzysc kraju a kto probuje propagandowej manipulacji. Swiadomosc spoleczenstwa rosnie i coraz mniej ludzi nabiera sie na te gierki. Mlodzi juz wiedza gdzie nalezy szukac prawdziwych informacji.
~ 4-05-2016 10:25
zdjecie 34 - przedstawia męczennika , ktory wlasnym zapasionym brzuchem osloni zagrozoną demokracje
~niezależna 2.0 4-05-2016 10:28
...do 10.25 - chyba najbardziej spasionych męczenników w obronie własnych przywilejów nie ma nad przedstawicieli kleru...nie ma. bo bardziej upaść sie po prostu nie da...
~jd 4-05-2016 10:35
Oby więcej takich imprez PRECZ Z PISEM
~Gość 4-05-2016 10:37
no PO i SLD aż żal co za towarzystwo w tym KODzie,po prostu i Czernow aż ciśnie sie na usta donosiciele i podsłuchiwacze ,aż ręce opadają ,gdzie byli ci obrońcy konstytucji jak PO i PSL zabierali nam pieniądze z OFE,gdzie byli jak mi PO dołożyło do wieku emerytalnego dwa lata to nie bylo łamanie konstytucji ,ale KOD nie walczy o prawa dla nas tylko Kijowski na alimenty chce dostac bonus ja to to bym go do kicia wsadził i kazał na te dzieci pracować ,a panie z ratusza i urzędu skarbowego o co walczą bo nie rozumie ,no chyba nie o moje prawa tylko swoje stołki ,ja nikomu nie bronie pikiet ,zebrań ,ale niech rozliczą PO z szanowania KONSTYTUCJI i wolności ,a nie bronią kolesiostwa i wypowiedzi Bieńkowskiej czy tego sikorskiego co to kamieni kupa to była demokracja i szanowanie KONSTYTUCJI
~ 4-05-2016 10:44
do 10;28- kler pasl swoje brzuchy z mozołem przez stulecia- ten zas upasł sie w ciągu ostatnich lat jedzac osmiorniczki i policzki ,- a tak nawiasem mówiac , moze nie pamietasz ale ilu komuchów poszło do koscioła sie kłaniac by tylko reszcie spoleczenstwa
~@niezalezna2 4-05-2016 10:46
Dlaczego milczeliście jak platforma 25 Czerwca 2015 złamała Konstytucje? Dlaczego milczeliście jak platforma usunęła z mediów wszystkich krytycznych wobec niej dziennikarzy z PAP i TVP (zostawiła tylko jednego Pospieszalskiego)?
~pola20 4-05-2016 10:52
Szkoda,ze wlodarze miasta nie protestowali przeciw podwyzkom wody ....tylko za korytem,ktore mam nadzieje im ucieka i nie wrati.....widac tych co przy korycie i pionkow z Urzedu miasta i ich kolegow....zenada...a moze by tak cos zrobic dla zwyklych obywateli co placa podatki i tu zyja...a nie maja ukladow z klika ,ktora trwa od kilkunastu lat...
~niezależna 2.0 4-05-2016 10:55
...jedynym plusem PIS jest jednoczenie społeczeństwa ponad podziałami...wygwizdanie pRezydenta było miłym akcentem tego majowego weekendu...pozdrawiam wszystkich, którzy walczą o demokrację, wolność i normalną przyszłość...
~xx 4-05-2016 10:57
Tłumoki wypisujące tu o "czerwonej kotlinie" zrozumcie że są tu ludzie ,którzy nie trawią tak samo czerwonych jak i skrajnej prawicy,którą tak kochacie pod nazwą pic.
~@^@ 4-05-2016 11:00
Policzyli się przed marszem warszawskim? Pójdą powalczyć o te 150 000 uchodźców dla Polski albo haracz do zapłacenia 250 000 euro za sztukę?!To wychowanie polskiego dziecka tyle w Polsce nie kosztuje! Rozumiem, odczekać, patrzyć władzyna ręce, przygotować się do następnych wyborów...ale tak rozhuśtać państwem? Nowa Targowica, jota w jotę historia się powtarza.
~@^@ 4-05-2016 11:12
"W wielu miastach radni przyjmują uchwały.."...i to niestety jest część planu unii, w której decyduje w tej chwili lewactwo. Europa nie ma być związkiem państw narodowych z kierującym ośrodkiem centralnym, a luźnym związkiem regionów, z mocnymi ośrodkami miejskimi (typu Wrocław, Berlin) w których prezydent miasta ma inną polityke niż prezydent kraju. A obywateli się dobiera, im kolorowiej tym lepiej. Jedna Zjednoczona Europa Regionów, multikulturalnych społeczeństw.
~zybi 4-05-2016 11:14
iwes popieram Twoją opinię
~i tyle 4-05-2016 11:14
górą PIS już jestem w ciąży i teraz będzie tak co rok! nareszcie mogę sobie dzieci narobić! potem, jak będzie nowe w drodze sukcesywnie będę zawozić do Pana Kaczyńskiego, jemu przyda się duża rodzina, taki samotny jest, jak się nie zgodzi to przecież sporo jest braków w naszym duszpasterstwie więc sukcesywnie w zależności od płci będę zasilać i zasilać i zasilać, a co zarobię na tym to moje, nie muszę nigdzie wyjeżdżać, da się zarobić niezłą kaskę! i nie będzie, że wolę psiaka od dzieciaka !
~hhhh 4-05-2016 11:23
średnia wieku 50+ same komuchy
~niezależna 2.0 4-05-2016 11:30
...śmiać mi się chce z was pisiory - na każdym kroku zakłamujecie fakty - czekam jeszcze na wpis, że gwizdy na stadionie to były wyrazy poparcia, szacunku i miłosci do pRezydenta...
~!!! 4-05-2016 11:34
7 maja będzie marsz współczesnej Targowicy.
~pytanie do niezalezna2 4-05-2016 11:36
Dlaczego milczeliście jak platforma 25 Czerwca 2015 złamała Konstytucje? Dlaczego milczeliście jak platforma usunęła z mediów wszystkich krytycznych wobec niej dziennikarzy z PAP i TVP (zostawiła tylko jednego Pospieszalskiego)? Co do gwizdów sprawa jest wyjaśniona. Kibice Legii i Lecha wydali oświadczenie, że na ich trybunach nie gwizdano. Poza kibicami na stadionie było 30 tys przypadkowych osób (oglądaczy, zwiedzaczy stadionu jak np, Olejnik) i to z tej grupy kilkaset osób sobie pogwizdało.
~niezależna 2.0 4-05-2016 11:37
...wszyscy, którzy używaja pojęcia "Targowica" powinni wcześniej poznać kontekst historyczny... przypominam, że słowo "targowica” jest w języku polskim synonimem najcięższej zdrady narodu i państwa. Przywódcy konfederacji targowickiej przy poparciu kleru nie zamierzali poddać się prawom ustanowionym przez Konstytucję 3 Maja...BEATA DRUKUJ !
~pytanie do niezalezna2 4-05-2016 11:38
Dlaczego nie wyszliście na ulice gdy w Styczniu 2015r. Platforma kazała strzelać go górników na Śląsku?
~ 4-05-2016 11:39
a mi chce się smiac z PO i SLD którzy u władzy już byli, a teraz jak im zabrali koryta to wielki krzyk
~Gość 4-05-2016 11:41
do -nizależna2.0-brak mi słów żeby kogokolwiek tu obrażać ale ,ciebie to moge nazwać d...lem tego KOD-u bo spójż kto w nim siedzi panie ze skarbówki i urzedu miasta Czernow co to Anilux na łopatki położyła i ten Zawiły co to wode tak wywindował że teraz strach do autobusu wsiaść taki smród panuje bo ludzie na wodzie oszczędzają ale ktoś POwiedzial HWDi kamieni kupe to są ci ktorych tak wielbisz wiec pikietuj z nimi brawooooooooooo
~ 4-05-2016 11:47
mnie juz nic nie zdziwi w tej J GÓRZE
~niezależna 2.0 4-05-2016 11:48
do 11:41 - różnica między nami jest taka, że ja jestem wykształcona i inteligentna a ty wprost przeciwnie...nie oczekuje od ciebie samodzielnego myślenia, prawidłowego łączenia faktów i wyciągania właściwych wniosków...ubolewam tylko, że dzięki takim jak ty Polska staje się pośmiewiskiem w Europie...ja to dostrzegam, ubolewam nad tym i martwie sie przyszłkościa moich dzieci w tym kraju...a ty - widzisz tylko pięć stów, za które cie kupiono...
~ditki 4-05-2016 11:52
Tak sobie zachodzę w głowę - głosowałem na Pis, bo zostałem przekupiony 500+, tyle, że nie załapałem się na ten program... Panie Nowoczesna, Pan coś konfabuluje. A swoją droga jak idzie przejmowanie PO, choć jak się zarzekano, żadnego z członków PO w Nowoczesnej nie będzie?
~iwes 4-05-2016 11:53
zdjęcie 21 pan prezydent Zawiła ma minę taką, że sam się śmieje z tych co przyszli żeby bronić jego koryto - naiwniacy. Ludzie oprzytomnijcie póki nie jest za póżno!!!
~łania 4-05-2016 12:03
To wszyscy w KOD są tak jak na zdjęciu 16? Pozdrawiam zatem jeleni.
~@ditki 4-05-2016 12:14
500 plus jest programem którego celem jest zwiększenie populacji a nie zapomogowym.
~ 4-05-2016 12:15
Czytam i bardzo jestem zaskoczony jak to Komitet Obrony Donosicieli sami sobie plujecie w twarz bronicie tego czego sami nieprzestrzegacie ale tak jest że swoich błędów się nie widzi tylko cudze pozdrawiam wykształconych nie z KOD-u
~niezależna 2.0 4-05-2016 12:19
...500 plus jest narzędziem budowania reżimu za nasze pieniądze, reszta to zwykła ściema...
~niezależna 2.0 4-05-2016 12:22
...do 12.15 może jakies konkrety a nie zwykła demagogia...
~ 4-05-2016 12:30
dobrze ze w śród tych ryj nie ma moich przyjaciół
~pytanie do niezalezna2 4-05-2016 12:33
Konkretni odpowiedz dlaczego milczeliście jak platforma 25 Czerwca 2015 złamała Konstytucje? Dlaczego milczeliście jak platforma usunęła z mediów wszystkich krytycznych wobec niej dziennikarzy z PAP i TVP (zostawiła tylko jednego Pospieszalskiego)?
~ 4-05-2016 12:34
do Iwes -nie widziałeś nikogo znajomego bo tam byly zwiezione "tłumy" .....czy tłumoki??...a nie wiem/ z osciennych powiatów /Legnica Wałbrzych itd -reszte "tłumu " stanowiły dzieci z szkolne.nie majace jeszcze 18 lat. razem z ciekawskimi o co tam chodzi około 60 osób Nie wiedzą co to OFE nie rozumieja o co chodzi ale kreci ich jakies działanie bo młodzi to energia rozpiera.Krytykują program 500+ ale nie wiedzą że PO podniosła podatki nawet na książki na art.dziecięce/ zawsze były dopłaty/ śmieci nawet na dzieci płaci się zabrano OFE przedłużono staż emerytalny, zniszczono zw. zawodowe ,W tych i jeszcze wielu innych sprawach nie bronił nas nikt -a to było niszczenie demokracji.A najgorsze zrobił samTK wszystko tolerował i pomagał w procederze -to teraz niech milczy a młodzież do nauki
~niezależna 2.0 4-05-2016 12:43
do 12:23...a konkretnie w jaki sposób PO złamało Konstytucje i jakich dziennikarzy usunięto z mediów?
~ 4-05-2016 12:47
Apel do nauczycieli tych młodych uczestników KOD-u.Zróbcie wykład o wyrażeniach jakie uzywa się w sprawie zagrozenia demokracji bo oni naprawdę nic nie wiedzą.Cała Nowoczesna i to"nieokreslone okreslenie" jak mówi prawniczka Pihowicz KOD-u to młodzi którzy paplaja po kimś jakieś słowa których nierozumieją
~ 4-05-2016 12:48
„Art. 127. kk § 1. Kto, mając na celu pozbawienie niepodległości, oderwanie części obszaru lub zmianę przemocą konstytucyjnego ustroju Rzeczypospolitej Polskiej, podejmuje w porozumieniu z innymi osobami działalność zmierzającą bezpośrednio do urzeczywistnienia tego celu, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 10, karze 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego pozbawienia wolności”. Nadszedł czas, by się zastanowić, czy działanie niektórych ludzi nie wypełnia znamion czynu określonego w art. 127 kodeksu karnego, czyli przygotowań do zamachu stanu. Czy nawoływanie Władysława Frasyniuka do wyjścia na ulicę i walki z legalnie wybraną władzą podlega pod cytowany artykuł, czy nie?
~ 4-05-2016 12:54
Brawo 12.48 Nareszcie logiczny ,mądry wpis A TK milczy i nie widzi jak sie łamie prawo.
~niezależna 2.0 4-05-2016 12:55
...akurat art. penalizujący działania PIS...
~popieramKOD 4-05-2016 12:56
Popieram KOD.
~ 4-05-2016 12:58
Boże same zakapiory obrońcy demokracji czy obrońcy koryta czerwone ryje
~@niezalezna2 4-05-2016 12:59
Opinia prawna konstytucjonalisty prof. Banaszaka dostępna na stronie sejm.gov.pl http://www.sejm.gov.pl/media8.nsf/files/WBOI-A4LGYH/%24File/69-15A_Banaszak.pdf "art. 137 w związku z art. 19 ustawy o TK narusza zasadę demokratycznego państwa prawnego wyrażoną w art. 2 Konstytucji."
~ 4-05-2016 13:02
Do normalnych Polaków cały ten KOD nie ma za zadanie bronienia demokracji ich zadaniem jest nie dopuszczenie do rozliczenia tych k.....w które przez 25 lat rozgrabiły nasz ojczyznę
~niezależna 2.0 4-05-2016 13:13
...a tak z innej beczki - zna ktos może odpowiedź dlaczego pRezydent twittuje po nocach z "ruchadłem leśnym"?...
~ 4-05-2016 13:18
„Art. 127. kk § 1. Kto, mając na celu pozbawienie niepodległości, oderwanie części obszaru lub zmianę przemocą konstytucyjnego ustroju Rzeczypospolitej Polskiej, podejmuje w porozumieniu z innymi osobami działalność zmierzającą bezpośrednio do urzeczywistnienia tego celu, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 10, karze 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego pozbawienia wolności”. Nadszedł czas, by się zastanowić, czy działanie niektórych ludzi nie wypełnia znamion czynu określonego w art. 127 kodeksu karnego, czyli przygotowań do zamachu stanu. Czy nawoływanie Władysława Frasyniuka do wyjścia na ulicę i walki z legalnie wybraną władzą podlega pod cytowany artykuł, czy nie?
~acab 4-05-2016 13:18
ciężko żyć bez koryta???? do pracy się weźcie w marketach na umowy zlecenie !!!!! obrońcy własnej kieszeni ! ZDRAJCY NARODU !
~--!-- 4-05-2016 13:21
KWIK KWIK KWIK to PiS dobiera się do koryta
~$ 4-05-2016 13:32
Rozpędzić tą bandę szKODników na cztery wiatry, gdzie pieprz rośnie. Niech milicja przestanie ochraniać tą bandę baranów opłacanych przez Żyda Sorosa to my normalni ludzie, sami sobie poradzimy z nimi.
~J.L. 4-05-2016 13:42
Jest jeden warunek,gdy cię koń kopnął w łeb za młodu,wstąp do KODu wstąp do KODu.
~**0** 4-05-2016 13:58
Nawet jak się że...$...acie to PiSdzielce z KOD nie wygracie
~ 4-05-2016 14:01
Proszę o nie obrażanie wszystkich osób na zdjęciach część z nich znalazła się tam przypadkowo między innymi ja chciałem z bliska obejrzeć te czerwone ryje Samych ryjów z KOD było około 40 50 osób reszta to byli przechodnie
~J.L. 4-05-2016 14:01
Kijowski wykorzystuje święto narodowe do promocji KOD-u: "Na Marszu Wkurzonych będziemy demonstrować swoje przywiązanie do koryta.
~Jel.. 4-05-2016 14:02
ŻENADA A Zawiła wstydu nie ma niech się weźmie wreszcie uczciwie do roboty
~niezależna 2.0 4-05-2016 14:08
,,,wszystkim pisowskim zwolennikom zaleca się branie NIEp...l i to podwójnej dawki...
~kiejstus 4-05-2016 14:09
dramat
~ 4-05-2016 14:25
ciekawe czemu kod nie protestuje przeciwko zaostrzeniu i tak o wiele zaostrej ustawy aborcyjnej i pigułce po tylko na receptę ? Przecież to bezczelne deptanie demokracji zwłaszcza wobec kobiet
~ 4-05-2016 14:31
Obronimy wam demokracje podpisane Bolek Wałęsa Szogun Komorowski i pijaczek Kwach Największe elity ostatnich 25 lat demokracji O boże czy to są naprawdę elity ostatnich 25 lat czy to nie jest wrzód na Polskim organizmie
~niezależna 2.0 4-05-2016 14:35
...do 14:31 patrz wpis z 14:08...
~$ 4-05-2016 14:42
Natomiast wszystkim szKODnikom zaleca się wizytę u psychiatry w trybie pilnym, a potem leczenie w ośrodku zamkniętym.
~Do niezależnej 4-05-2016 14:46
Pocałuj mnie w trąbkę
~ 4-05-2016 14:49
do NIEZALEZNA- wyksztalcona to nie znaczy inteligentna, inteligentna to nie znaczy kulturalna- człowiek wyksztalcony nigdy nie powie o sobie ze jest wykształcony- bo ksztalcenie / nauka/ trwa cale zycie i ciagle wiedzy w kazdej dziedzinie brakuje a ty jak widze jestes ukształtowana i wiem ze krzywde zrobili tobie ci , ktorzy naginali twój mo...lny kręgoslup, oraz prali móżdzek - skrzywienie to paskudna choroba- czas na rehabilitacje nie tylko kregoslupa-
~ 4-05-2016 14:53
Raz sierpem raz młotem KODowską hołotę
~niezależna 2.0 4-05-2016 14:58
...czytaj ze zrozumieniem : jest napisane - wykształcona i inteligentna i nie ma to żadnego związku z brakiem kultury...takie są po prostu fakty i w tym zakresie nie muszę być fałszywie skromna...a że człowiek uczy się całe życie - w przypadku niektórych to zmarnowany czas...o mój mo...lny kręgosłup się nie martw - martw się bardziej o własne kolana...
~ 4-05-2016 15:16
Magdalena Ogórek: Na manifestacje KOD chodzi warszawska elita. Nie rozumiem ich postulatów, nie widzę łamania konstytucji
~$ 4-05-2016 15:17
ZaKODowane BEZmózgi
~ 4-05-2016 15:35
KOD jestem z wami ale w chwili obecnej przebywam w zakładzie o zaostrzonym rygorze i nie mam możliwości brania udziału w manifestacjach KODu aby dodać wam otuchy chciałbym podkreślić że 99,9 procent osadzonych popiera waszą walkę o obronę demokracji Pozdrówcie od nas alimęnciarza Kijowskiego wszyscy w więzieniu trzymamy za niego kciuki
~HD 4-05-2016 15:56
Szacunek dla tych, którzy mają odwagę przeciwstawić się pisowskiemu łamaniu konstytucji, niezależnie od orientacji politycznej. Obowiązkiem Prezydenta RP było przyjęcie ślubowania od trzech legalnie wybranych sędziów Trybunału. Dziwią mnie wypowiedzi na temat zdrajców. Czy ci co głosowali w referendum za wejściem Polski do UE też są zdrajcami ? W takim razie większość wyborców było zdrajcami. Przystępując do UE zobowiązaliśmy się przestrzegać Traktat o Unii Europejskiej.
~Real 4-05-2016 16:05
Spęd polityków, urzędników, etatowców określonych opcji. Takich co to całe życie są przyssani do cyca państwa. Żadnej wartości dodanej nie wytwarzają, ale w gębach mocni. Państwowi etatowcy z zawodu, typu "mój tata jest z zawodu dyrektorem". A co na to przedsiębiorcy, Ci którzy na tych pasożytów pracują? Szczególnie zagraniczni. Uciekają z Polski? No to przykład: "To już pewne. Daimler AG potwierdził, że wybuduje w Polsce nową fabrykę. Powstanie w Jaworze na Dolnym Śląsku. To będzie pierwsza fabryka Mercedesa w Polsce. Wartość inwestycji to 500 mln euro. Rozpoczęcie produkcji planowane jest na rok 2019".
~@HD 4-05-2016 16:14
Gdzie byliście gdy 25 Czerwca 2015 Platforma łamała Konstytucje? Opinia prawna konstytucjonalisty prof. Banaszaka "art. 19 ust. 1 i 2 oraz art. 137 ustawy z dnia 25 czerwca 2015 r. o Trybunale Konstytucyjnym narusza art. 112 (zasada autonomii parlamentu) i art. 2 (zasada poprawnej legislacji) Konstytucji." http://www.sejm.gov.pl/media8.nsf/files/WBOI-A4LGYH/%24File/69-15A_Banaszak.pdf
~ 4-05-2016 16:16
Jakie większość głosowała za J....ą unią wybory trwały 2 dni nie wiadomo po pierwsze czy nie zostały zmanipulowane po drugie w wyborach brało udział 57 procent społeczeństwa z tego 33 pr było przeciw euro kołchozowi Czym jest dla Polski euro kołchoz no właśnie to coś na wzór komunistycznego systemu jakie założenia ma euro kołchoz równość jedność braterstwo czy coś wam to nie przypomina Polacy kto rozwalił Polskie stocznie kto nakłada kary na Polskie kopalnie myślicie że Unia daje nam pieniądze za darmo unią żądzą Niemcy i to oni grają pierwsze skrzypce jeśli się nie wyzwolimy z pod unijnej okupacji czeka nas zagłada
THX1138 4-05-2016 16:37
do 14:25 no właśnie, zaostrzenie ustawy antyaborcyjnej to byłby dopiero cios w demokrację a kod nic ? - widać o jaką pseudo-demokrację walczą , a mieliby niezły argument przeciw tym z którymi walczą no ale kodowcy nie są zbyt spostrzegawczy
~s. 4-05-2016 16:40
Wolę dyktaturę PIS-u niż kraj szczęśliwości w wydaniu PO.
~walus4 4-05-2016 16:42
Towarzystwo wzajemnych interesów,kwiat czerwonej kotliny,same grube misie.Te kwiki czerwonych bąbli nic nie zmienią.Dostaną nauczkę przy następnych wyborach.Większość społeczeństwa przejrzała na oczy.Przesiąkli propagandą lewacką,która niektórych doprowadzi do obłędu.Prawdziwa ELYTA kwiat kulawej opozycji,same tuzy.
~ 4-05-2016 16:47
kod w jelonce: skarbówka / to te spasione świnki ze znaczkami kod /, complex + doradca1 + doradca2 + doradca3 + doradca4 + doradca5, emerytowana sbecja i troche dzieci do 10 lat.
~antyszKODnik 4-05-2016 16:50
Ten cały kod to bzdura na resorach! Dlaczego nie skandują w obronie prawnika z TK, któremu założono knebel? To według was demokratyczne? Hipokryzja !!! To jest targowica lub pożyteczni idioci, którzy bronią swoich czerwonych kolesi! Gdzie byliście gdy władza wtargnęła do redakcji Wprost? To też waszym zdaniem byłą demokracja... chyba rodem z Korei Płn. Ludzie opamiętajcie się! Na szczęście młodzi ludzie czerpią słuszne wzorce z naszej historii! W Was nadzieja młodzieży. Dziadów pogonić i odbudować prawdziwą suwerenną Polskę! Kiedyś paradowali z flagami z sierpem i młotem dziś z gwiazdkami na niebieskim tle... sprzedawczyki. Czołem Wielkiej Polsce!
~ 4-05-2016 17:11
Jakie to szczęście że jest internet KODZiaże musicie zablokować internet bo inaczej się zesracie a PIS nie obalicie naród nie słucha już tej p....j telewizji naród zrozumiał na czym polegała wasza demokracja przez ostatnie 25 lat te nie rozliczone afery likwidowane zakłady wyprzedawane za bezcen, sądy działające i wydające wyroki przeciw Polakom o macie się czego bać musicie tupać tymi nóżkami w obronie stołków i głośno krzyczcie Demokracja Demokracja Demokracja aż się zesracie
~chf 4-05-2016 17:18
Żałosne widowisko!.
~ 4-05-2016 17:29
@ 04-05-2016 16:47 | ~ | - a na którym zdjęciu widzisz skarbówkę? Skarbówka jest neutralna, bo jest służbą cywilną. Poglądy partyjne mogą manifestować ludzie z ratusza i wszelkiej maści prywaciarze - wiszący u klamki ratusza. Swoją drogą strach wyjść na plac Ratuszowy, bo jeszcze można być sfotografowanym między KOD-owcami, a to wstyd.
~ooo 4-05-2016 17:43
Trzeba zapamiętać te plugawe zdradzieckie czerwone mordy.
~dfsf 4-05-2016 17:47
Ja również 3 maja odłożyłem spacer, aby przez przypadek nie robić za tłum dla niedowartościowanych kociarzy.
~Lepiej na zimne dmuchać! 4-05-2016 18:54
Prof. Jacek Bartyzel i Grzegorz Braun ostrzegają przed prowokacją 7 maja. "Sytuacja jest skrajnie niebezpieczna" http://wpolityce.pl/polityka/291634-prof-jacek-bartyzel-i-grzegorz-braun-ostrzegaja-przed-prowokacja-7-maja-sytuacja-jest-skrajnie-niebezpieczna-wideo
~ 4-05-2016 18:55
04-05-2016 13:13 | ~niezależna 2.0 | aui142.neoplus.adsl.tpnet.pl (83.*.16.142) ...a tak z innej beczki - zna ktos może odpowiedź dlaczego pRezydent twittuje po nocach z "ruchadłem leśnym"?...04-05-2016 14:49 | ~ | usuńcie ten wpis cci182.neoplus.adsl.tpnet.pl (83.*.132.182) do NIEZALEZNA- wyksztalcona to nie znaczy inteligentna, inteligentna to nie znaczy kulturalna- człowiek wyksztalcony nigdy nie powie o sobie ze jest wykształcony- bo ksztalcenie / nauka/ trwa cale zycie i ciagle wiedzy w kazdej dziedzinie brakuje a ty jak widze jestes ukształtowana i wiem ze krzywde zrobili tobie ci , ktorzy naginali twój mo...lny kręgoslup, oraz prali móżdzek - skrzywienie to paskudna choroba- czas na rehabilitacje nie tylko kregoslupa-
~Pieta 4-05-2016 19:04
Bardzo dobrze zorganizowany wiec brawa dla organizatorow prosimy o wiecej takich spotkan ludzie maja dosc anarchi
~ab+ 4-05-2016 19:36
Dlaczego,dlaczego,,,,nie było księży?? Zgromadzenie nieważne.
~# 4-05-2016 19:59
Najzabawniejsze jest, że przywódcą tego "spontanicznego" ruchu został człowiek mający problemy z prawem, zalega z płaceniem alimentów na kwotę 80 tys złotych plus odsetki, ba nawet zrezygnował z dobrze płatnej pensji informatyka w PZPN - ok 7 tys złotych, w celu unikania odpowiedzialności za własne dzieci. Notoryczny alimenciarz broni praworządności hihihi groteska w czystej postaci.
~ 4-05-2016 20:09
do NIEZALEZNA - o twojej kulturze swiadczy twój wpis z godz 14;08- dlatego w mom wpisie połączylam twoje wykształcenie, inteligencje i kulture , a o kulturze swiadczą tez i słowa , te napisane też
~@ab+ 4-05-2016 20:15
Na pochodach KOD są księża np Lemański i Sowa.
~rak 4-05-2016 20:47
Zal mi tych ludzi i dwulicowość najpierw chodza na obchody 3 maja i przemawiają a później ida na wiec kodu tez przemawiają i mienia się katolikami zal mi tych ludzi trzeba za nich się modlic o nawrócenie bo pobladzili
~pisowiec 4-05-2016 20:53
POPIERAM PIS TYlko oni zrobia porzadek ze zdracami
~impro 4-05-2016 21:12
z każdym dniem zbliża się koniec zakłamanego pisu, a grabarzem tej politycznej pomyłki będzie Nowoczesna, dlatego z taką agresją atakowani są przez szaleńców pisowskich, ale koniec ich zbliża się nieuchronnie. Niestety przez ten czas znaczna część naszego Kraju ulegnie degradacji gospodarczej , społecznej i mo...lnej. Szkoda, że nie ma też prezydenta Polski i Polaków, a jest tylko prezydent pisu.
~Jasnowidz 4-05-2016 21:24
Przez takich jak Niezależna , ludzie se życie odbierają, :(
~chf 4-05-2016 21:36
Organizujcie się codziennie tak do usranej śmierci. Żenada i parodia walki o demokrację.
~rysiek w swetrze 4-05-2016 21:38
@ impro,,, Czas działa na korzyść obozu dobrej zmiany. Lud już zaczął cieszyć się z transferów środków, które rząd zjednoczonej prawicy odbiera dotychczasowym beneficjentom systemu III RP. Za dwa miesiące lud sam z siebie wywiezie na taczkach złogi z sądów i samorządów, jeśli tylko poczuje zagrożenia dla swych nowych uprawnień.
~Ryś z Klanu 4-05-2016 21:41
Do impro.Jesteś KODowcem,bronisz demokracji a nie potrafisz uszanować Prezydenta wybranego w demokratycznych wyborach!Piszesz o walącej się gospodarce, czyjej pytam? Bo chyba nie polskiej.Ta już została zniszczona przez ostatnie lata.Cały kapitał jest w rekach "zachodu" o ich interes się martwisz?Na koniec Rysio Petru.Człowiek,który nie ma elementarnej wiedzy na żaden temat,wtopa za każdym razem.Za brak takiej wiedzy dawniej nie ukończyłby Szkoły Podstawowej,może Ochotniczy Hufiec Pracy.Skąd ma dyplom ekonomisty?Tylko on wie(albo też nie wie)Jak zatem d...la nazwać można osobą inteligentną?Przez gardło przecież nie przejdzie.Nie wiedział nawet,że Konstytucja 3Maja już nie obowiązuje.Rubikoń by się uśmiał.I to jest Twój idol?Twój guru? Współczuję.
~ 4-05-2016 21:41
Z ostatniej chwili UE chce wprowadzić kary 250 tyś EU od osoby za nie przyjmowanie Arabów tej UE już chyba całkiem o......o Boże dobrze że w.......m Kopacz i te całe PO bo Polska była by już zalana Arabami Precz z PO PSL precz z bankierami i z tym matołkiem Petru Boże chroń Polskę przed tą Targowicom
~XML 4-05-2016 21:43
Pan Zawiły uczestniczył w antyrządowej hecy :) Ale heca. A potem będzie podawał rękę jakiemuś ministrowi ze znienawidzonego PiSu? Oj, to bardzo zawiłe do wytłumaczenia. Nie można dwóm panom służyć
~ 4-05-2016 21:45
Czy słyszał ktoś kiedyś o święcie 6 króli nie a Rysiek Petru słyszał poszukajcie jego ... wpadek na yutyube
~ 4-05-2016 21:48
A ja się was zapytuję pisiory i kryptopisiory, czemu nie zorganizujecie pikiety popierającej rząd, skoro was taka siła???
~ 4-05-2016 21:57
Pozdrawiam członków w KODu obecnie znajduje się w zakładzie psychiatrycznym w Bolesławcu my tu też się organizujemy staramy się o warunkowe przepustki w dniu 7 maja cały nasz oddział chce jechać do warszawy na manifę ale nie wiedzieć czemu nie chcą dać nam przepustek zwrócimy się w razie czego do rzecznika praw obywatelskich a w ostateczności do Trybunału Konstytucyjnego z poważaniem podp Uciśniony
~do 21 48 4-05-2016 22:00
Pikieta a poco nam pikieta wygraliśmy wybory i koniec kropka a ty możesz se pikietować do usranej śmierci
~@21:41 4-05-2016 22:09
– To się w głowie nie mieści – powiedział Leszek Miller. Według niego przez 12 lat obecności Polski w Unii Europejskiej, ta mocno się zmieniła. – Mam wrażenie, że w tamtych czasach, gdy wchodziliśmy do UE i podpisywałem traktat akcesyjny, wspólna Europa wyglądała inaczej – wskazywał. – Było nie do pomyślenia, że grupa urzędników z Komisji Europejskiej wpadnie na taki pomysł – dodał. Jakby wygrał KOD w Jeleniej już stałby Minaret a zamiast dzwonów budziłoby nas zawodzenie muezina.
~piskod 4-05-2016 22:19
Po tym forum widać wyraźnie jak skonfliktowane jest w obecnej chwili nasze społeczeństwo. Nie chcę być złym prorokiem, ale taka sytuacja może doprowadzić kiedyś do rozlewu krwi.
~wydojony przez sądy na usług 4-05-2016 22:43
400 zŁ toVAT co miesiąc zabieracie z mojej netto emerytury 1000zl przy zakupie:80 zł- energi,23- gazu, 69-tytoń,46-paliwo do auta na rodzinną rehabilitację, 554- czynsz. Ile zostaje na leki i źywność kto z Was zgadnie umie liczyć bez kompa. Podatek 18% zabiera ZUS. ZABIERAJĄC VAT NIE WIEM NA CO TEN PODATEK .TO JEST DEMOKRATYCZNA KRADZIEŻ. W PRL PODATEK BYŁ 10% od zarobków Z jednej pensji wyżywiłem rodzinę.Druga szła na budowę domu jednorodzinnego. BYŁY WCZASY NAD MORZEM, KOLONIE DLA DZIECI I MŁODZIEŻ NA OBOZACH. ZA NIEWIELKIE PIENIĄDZE. JEST .JEST 71 lat po wojnie wygranej widzę same purchawe brzuchy .Najpierw wywalczcie eutanazję dla tych co odbudowali Polskę, byście mieli ich składki w ZUS do podziału. Wstyd mi za wasze zdemo...lizowane myślenie o swojej ojczyźnie.
~Adonio 4-05-2016 23:27
wszyskich pisowców i ich dupolizów trzeba zamknąć do wariatkowa bo to chora niebezpieczna sekta.
~Oburzona 4-05-2016 23:47
Wciąż te same kreatury dążą do petryfikacji POSTKOMUNIZMU !!!
~......... 4-05-2016 23:47
trzeba zrobić granicę na Wiśle /pomysł nie nowy/ po jednej stronie Polska polska po drugiej Polska zdRadziecka....i każdy niech ma wolny wybór.....
~pff 5-05-2016 0:43
Hmm,politycy pis na pewno są dumni ze swoich wyborców :) Nauczyli się samodzielnie "włanczać" komputery i "naduszać" stosowne klawisze,więc warująna foraach -niezbyt głębokich,na startówkach portalowych , grupy dyskusyjne to już nie ich kaliber :) i obrażają ,oślinieni,rozochoceni ,rozdygotani ... :D Paradne :D Wyluzujcie :D Skoro ten Petru to taki wsiowy g...k,a KOD to szemrana ,niegroźna zbieranina,to dlaczego spazmujecie :D a niechże sobie robią co chcą :D
~ 5-05-2016 7:57
do pff- tak !! PIS jest dumny ze swoich wyborcow , bo nie daja sie sprowokowac do awantur, tylko z politowaniem patrza na te rozjuszoną trzode, wykrzykującą z pełnymi ustami osmiorniczek, ktorej PIS powoli ale skutecznie odsuwa koryto a podsuwa rachunek do zaplaty za konsumpcje.i jeszcze jedno policz ile obrazliwych słow wypowiedziiał na ulicach , w telewizji i na forach - tzw KOD, nikt tym krzykaczom nie przeszkadza,a my nie spazmujemy- my obserwujemyc wygodnie w domach i nie tracimy czasu wolnego, przeznaczonego na odpoczynek- na ulicy czym jak widac po minach - spedzeni tam ludzie , czesto z innych miast nie sa zachwyceni- bo tak naprawde to o co chodzi tym z zastepstwa zmarznietym oslinionym emerytom
~szKODniki 5-05-2016 8:13
1. Kompletnie nie znam nikogo, pierwszy raz widzę te zaKODowane ryje a jeżdżę codziennie od 20 lat autobusami! więc gdzie ci ludzie nie chowają kim oni są??
~szKODniki 5-05-2016 8:14
Cóż za piękny widok: ż...okomuna na ulicach a Polacy w swoich ciepłych domach:)))
~szKODniki 5-05-2016 8:18
Te pff nie oceniaj innych ludzi kim są co robią bo jesteś nikim i nie masz prawa tego robić, popatrz na siebie sam siedzisz na kompie i zalewasz swoimi wypocinami proeuropejskimi swoje mądrości gdzie tylko popadnie!! Idź na spacer człowieku przewietrz swój egotyczny zmanipulowany mały rozumek, jeszcze jest nadzieja że się ockniesz, ale to od ciebie będzie tylko zależało.
~ 5-05-2016 8:19
Ci KODZIARZE to są upośledzeni ludzie z zaburzeniami psychiatrycznymi którym tyn,polsaty, czy inne anty Polskie stacje telewizyjne wyprały mózgi
~kochaj blizniego 5-05-2016 8:24
szkodniku, 05-05-2016 08:14 | IP *.jeleniagora.vectranet.pl (109.*.47.55) Twój adres znany, nie ma problemu bys nie został skazany za grozby karalne. A jeślisz katolik(w co watpie) to brak ci podstawowego ekumenizmu i milosci bliźniego. WSTYD
~ 5-05-2016 8:26
Do gościa który chce robić granice na Wiśle na twoim przykładzie widać że nie jesteś Polakiem tylko jakąś gnidom każdemu Polakowi zależy na tym żeby Polska była wielka silna i dostatnia ale ty chcesz dzielić Polaków ty gnido kim ty jesteś Folzdojczem jaka krew w tobie płynie bo na pewno nie Polska
~do kochaj bliżniego 5-05-2016 8:32
uderz w stół a nożyce się odezwą już dziadkowie mówili kto rządzi w Polsce na ż...okomune nie można powiedzieć słowa pod przykrywkom antysemityzmu knebluje się usta Polakom
~ 5-05-2016 8:46
Związek Komunistów Polskich murem za KODEM
~ 5-05-2016 8:50
Niemiecki Związek Wypędzonych murem za Kodem
~ 5-05-2016 8:52
Przebywający w zakładach psychiatrycznych murem za KODEM
~ 5-05-2016 8:54
Sami widzicie PISiory nie macie szans za nami cała Polska i bliscy nam przyjaciele z za zachodniej granicy
~tp 5-05-2016 9:21
Piszecie, pocicie się ,obrażacie innych ,a popatrzcie w lustro czy nigdy nic głupiego nie zrobiliście ? jesteście tacy idealni? ciekawe jak by wam szła polityka ...I to przywara wszystkich ? lub prawie wszystkich Polaków ...dokopać, zniszczyć i wtedy jest radość .A może zrobić coś dobrego dla innych nie tylko dla siebie. Stara prawda.... jak nie robisz nic to nie przeszkadzaj tym co robią.....
~iwes 5-05-2016 9:33
pani Czernow i pan Zawiła zrobili sobie pseudoreklamę pokazując się na KODzie. Myślą że Jeleniogórzanie są w ciemię bici i nie widzą czego oni bronią?
~Godson 5-05-2016 9:54
Żałosny spektakl. Ehh Panie Zawiła, a myślałem że jesteś Pan człowiekiem większego formatu. Szkoda.
~ 5-05-2016 10:08
Czego wymagacie od Zawiły przecież od razu wiadomo po której stronie stoi pan Zawiła Czy nie słyszeliście ostatnio że pan Zawiła powrócił na łono PO i podawał se rączki z Grzesiem Schetynom więc czego od niego wymagacie
~Norton 5-05-2016 10:41
Zabawne zgromadzenie Sama wypasiona trzoda. Ale ten kwik że odsuwają koryto nic nie zmieni. Na szczęście znalazłam tylko jednego znajomego, ale jakiego. Dobrze utuczony relikt komuny oraz SB w kotlinie. Kto go zna ten na pewno nie zagłosuje na szumowinę.
~Jeleniogurzanin 5-05-2016 10:46
Z ostatniej chwili dostałem podwyżkę za ścieki wy wszyscy też. Ciekawe czy w najbliższych dniach KODowcy zrobią manifestację przeciw podwyżkom cen wody i ścieków w Jeleniej Górze Wodnik podlega pod miasto Jelenia Góra Urząd miasta jest w rękach PO.
~lkjg 5-05-2016 11:04
Jeleniogórzanie a gdzie byliście gdy koalicja PO-PSL podwyższała wiek emerytalny, zabierała pieniądze z OFE, gdy pojawiły się nagrania kompromitujące ówczesną władzę ??? Dlaczego wtedy nie protestowaliście, wtedy trybunał zgadzał się z władzą i jej ustawami, czy to ne było swego rodzaju kolesiostwo ??? A tak przy okazji to widziałem jak kilka osób z tej demonstracji wchodziło później do urzędu marszałkowskiego. Tak więc widać kto bierze w tym udział, Komitet Obrony Dojenia Polski.
~ŚmierćWrogomOjczyzny 5-05-2016 11:28
Walka z tą bandą nie jest zwykła polityką tylko samoobroną przed najgorszym sortem zdrajców i targowiczan. Zakończy się wymierzeniem sprawiedliwości jej przywódcom.
~ 5-05-2016 11:36
Pytam się ryje z Kodu zrobicie manifestacje przeciw podwyżkom cen ścieków i wody zrobicie Nie no tak jak mają zrobić demonstracje skoro sami poobsadzaliście stanowiska w wodnikach czy wszystkich innych ale podobnych urzędach podlegających pod miasto
~ 5-05-2016 13:39
Nie ma jak odmozdzenie przez poprzednia ekipe, 8 lat wystarczylo.Nierobow i pasozytow juz kiedys uczono pracy, taczki czekaja.
~alfa-omega 5-05-2016 13:51
Niech żyje p. Jarosław Kaczyński,p.prezydent Andrzej Duda,p.premier Baata Szydło!!!!!.Nareszcie mamy Polskę i Rząd na jaką czekalismy od wojny!!!!! A co do sprzedawczyków....to po ich rozesmianych buźkach i możliwościach uczestniczenia w paradach widać,ze demokracja w Polsce ma się bardzo dobrze!!!!!!!
~alfa-omega 5-05-2016 14:08
Do niezależnej 2.0 A jaka wedlug Ciebie jest ta normalna przyszlłość? Jak Po z Nowoczesną zasiądą do koryta i będą pławić sie w oszustwach,aferach i rozkradaniu Polski???To jest dla Ciebie normalne????? Widać kim sam jesteś........!!!!!!!!!
~zxzxzx 5-05-2016 14:19
Sprowadzanie wszystkie do PiSu jest błedem. PiS doszedł do władzy tylko dzięki temu, że otrzymał wsparcie od środowisk prawicowo - patriotycznych. Jest to szeroka zbiorowość której częścią są zarówno naukowców, biznesmeni, muzycy rockowi jak i kibice i uliczni huligani. Jeśli jednak PiS odejdzie od pewnych wartości zostanie, przez to środowisko, bardzo szybko od władzy odsunięty.
~ 5-05-2016 14:45
... Jarek K.i realizuje ciąg dalszy planu podporządkowania sobie kolejnej niezależnej władzy - teraz wymiaru sprawiedliwości. Realizacja planu prowadzona prawie identycznie jak na Węgrzech - nie na darmo spotykał się z Orbanem...dąży bez skrupułów do władzy absolutnej, bez żadnych ograniczających ją instytucji praworządnego, demokratycznego państwa...a ciemny lud się cieszy do 500zł...giełda w dół, waluty w górę, poziom inflacji już za niedługo najwyższy od wielu lat, gospodarka zaorana ...ale najważniejsze żeby Chrystus był królem Polski...
~niezależna 2.0 5-05-2016 14:55
...a i zapomniałam dodać : zadłużenie najwyższe w historii...efekt łatwy do przewidzenia - wariant grecki albo poleje się krew bo społeczeństwo tego nie wytrzyma...
~$ 5-05-2016 15:15
Nie wszyscy ludzie krytykujący szKODników są zwolennikami PISu. "Spontaniczna" organizacja kierowana przez dłużnika alimentacyjnego nijakiego Kijowskiego i wspierana finansowo przez podłego typka Sorosa, budzi niechęć, odrazę, a także uśmiech i politowanie. "zaKODowani przez elity sterowani nie mogą się pogodzić z przegranymi wyborami wytresowani od koryta oderwani dzisiaj sami się nazwali demokracji obrońcami" Do jednego z wcześniejszych przedmówców, oczywiście, że chcemy Chrystusa jako Króla Polski, powrót do zdrowych i mądrych wartości wyjdzie nam na dobre. UE, której flagi zaKODowane BEZmózgi noszą zawsze i wszędzie proponuje w zamian relatywizm mo...lny, gender, islam, akceptację zboczeń i wynoszenie ich na piedestał, aborcję, eutanazję itd itp. Jednym słowem nic dobrego.
~obywatel 5-05-2016 15:17
zdjęcie numer 16 - zaKODowany Jeleń z kotliny.
~michałł 5-05-2016 16:46
obrońcy swoich przywilejów ,SBi UB-ckich emerytów bronionych przez swoich spadkobierców ,Zawiła PO-cwaniak ,POLACY nie dajcie się na te ich opod-chody im chodzi o ich kasę aby nie stracili oni biorą emerytury takie w miesiąc co normalny Polak dostaje za rok ,przyjżyjcie sie tym obludnikom
~ 5-05-2016 17:31
Na temat K....w z Komitetu Obrony Koryta nic dodać nic ująć tu chodzi o normalnych Polaków nie dajcie się nabrać na hasełka tych manipulatorów Ten cały KOD nie staje w obronie obywateli spójrzcie na te zdjęcia i powiedzcie czy w ich oczach widzicie obawę o dobro ojczyzny nie w ich oczach jest cyniczny uśmieszek jak między innymi u pana Zawiły oni co najwyżej boją się utraty swoich intratnych posadek suto opłacanych z budżetu gmin miast są wczepieni w Polski organizm niczym Rak i dojący wszystkie soki z naszego organizmu i dla tego PIS musi przeprowadzić operację usunięcia tego wrzoda jest to bardzo ciężka operacja i dla tego tyle kwiku Nadchodzą bardzo ciężkie i niespokojne czasy dla naszej Ojczyzny
~Bambo 5-05-2016 18:55
"W wielu miastach radni przyjmują uchwały, w których opowiadają się za respektowaniem wyroków Trybunału Konstytucyjnego bez względu na to, czy są opublikowane, czy też nie". Czy ten organizator wraz z innymi radnymi w wielu miastach wiedzą co mówią? Jak można respektować coś co nie zostało opublikowane?.... Przecież nie zostanie wydane i opublikowane, a tym samym nie trafi do obrotu prawnego!!!! Panie organizatorze: "Kury s...ć Panu prowadzać, a nie demonstracje urządzać"...
~@niezalezna2 5-05-2016 19:30
a kto zrobił to zadłużenie PiS czy PO?
~Prawnik radca były z kodu 5-05-2016 20:41
Sam , Zawiła mówił o 400 eksmisjach rocznie , pomyślcie ilu ludziom , jego kodziarze w sadach musza zabrać mieszkań rocznie aby się utrzymać ? Won z KOD , pod sadem demokracji nie bronią?
~Ryś z Klanu 5-05-2016 20:43
Do 14:45 Orban dba o interesy swojego państwa.Waluta w dół to idealne warunki dla eksportu.Giełda?Mówisz o tej przy Lubańskiej?Gospodarka zaorana przez poprzednich fachmanów typu Balcerowicz,Petru,itd.Gospodarka niemiecka ma się dobrze,możesz spać spokojnie.No i "emigranci" nie będą Ci za ścianą granatów detonować.A Chrystus?Tylko nie mów mi,że Chrystusa się boisz?Zacznij myśleć,niech nie robi tego za Ciebie TVN i Szechter z GW.Może to i wygodne ale czy dobre?Pokombinuj!Pozdrawiam.
~paradise 5-05-2016 20:55
Jeleniogórscy działacze KOD to głównie szemrane towarzystwo, prominenci z czasów komuny, niewydarzeni przedsiębiorcy, a pani JB z biura podróży może już być pewna, że straciła wielu klientów....grunt pali się jej POd nogami, bo może ktoś wreszcie zechce dociekać jak to było z lokalem na ulicy Długiej....to ciekawe , że w KOD PrOtestują oszuści, przekręty, lokalni degeneraci. a udział pana prezydenta Zawiły, urzędników z urzędu skarbowego, to sprawa dla ABW, urzędnicy państwowi biorą udział w antypaństwowej hucpie...a to państwo właśnie płaci im pensje!!
~@paradise 5-05-2016 21:12
tak jest w całej Polsce. Magdalena Ogórek była na pochodzie KOD w Warszawie i również odniosła bardzo negatywne wrażenie "tam się zbierają jelita warszawki. W ogóle ich nie rozumiem"
~@@@ 5-05-2016 21:14
Przy najblizszej okazji tez sie wybiore☺Gonić PIS ! sasasasa......😈I mam w d...co wy na to😈
~Do niezależnej 5-05-2016 21:50
Ty udajesz mądrą a w sumie nie wiem czy pod tą kopułą masz wszystko poukładane straszysz Polaków Grecją a skąd najczęściej biorą się kryzysy to bankierzy doprowadzają do kryzysów państw spekulanci tak było w 20 wieku gdy następowały kryzysy wywołane przez bankierów tak jest i teraz ostatni przykład amerykański bank obniżył nam rejting i złotówka straciła nikt się tego nie spodziewał ale jak powiedziałem lichwa rządzi światem Swoje mądrości fsać sobie do dupy krętaczu
~Jula 5-05-2016 22:17
Super. Niestety nie wiedziałam, że jest pikieta KOD. Na następnej będę.
~zxzxzx 5-05-2016 22:36
KODmani przypominają układ albo mafie. Nie mają argumentów tylko poklepują się po plecach.
~do @paradise 21:12 5-05-2016 22:36
Exactly:P Znam kogoś z tych "lekko szemranych" za komuny z JG a teraz próbuje dołączyć do "yelity" KODu w W-wie. Wolę nie dociekać, dlaczego.
~@^@ 5-05-2016 22:53
Cytat:"ciemny lud się cieszy do 500zł...giełda w dół, waluty w górę, poziom inflacji już za niedługo najwyższy od wielu lat, gospodarka zaorana ...ale najważniejsze żeby Chrystus był królem Polski..." No i jak tu nie wierzyć w zmowę?... zajrzałem do siostrzanej gazety (GW) w Niemczech a tam o Polsce tematy: zlikwidowanie rady do zwalczania rasizmu (pod artykułem wymyślanie Polakom od faszystów), oraz ironiczny artykuł o Jezusie-królu ze Świebodzic i komentarze o ciemnogrodzie i bezguściu. Czyli Międzynarodówka wiecznie żywa.
~zxzxzx 5-05-2016 23:59
fajnie większość mamy na fotkach
~r 6-05-2016 7:42
Kwiat Tenkraju. Na pewnym poziomie! homo sovieticus, czyli tłumacząc na j. polski straszne prymitywy
~ 6-05-2016 9:10
Dreczyciiel własnych dzieci wielki p Kijowski szef szKODników wystraszyl się wystąpienia w TV widać ze tylko na ulicy ma coś do powiedzenia taki jest KOD powinien nosić plakat na manifestacjach ,Płacimy alimenty"
~ 6-05-2016 11:25
Dajcie tym gniotom już spokój tyle piszecie następnym razem trzeba rozpędzić tą mafie nie wiem gdzie są Narodowcy z Jeleniej woleli być na meczu z Wałbrzychem chyba lubią być pałowani na marszach Niepodległości jak to było za PO w Warszawie
~moje mieszkanie 7-05-2016 7:32
O bog pomnka jelenia bylo wejscie do mieszkania mialem 4 lata ,zabili UB byla Na ulicy wtedy 1szego maja nie zapomne tego.
~michałł 7-05-2016 9:12
DEMOKRACI-KOD to oni; Czy elitą Rzeczypospolitej powinni być ludzie wywodzący się z kręgów agenturalnych antypolskich organizacji, którzy do przywilejów i urzędów doszli nie dzięki talentowi, lecz w następstwie „zapobiegliwości” Stalina, a później Kiszczaka? Czy jeśli ojciec był kolaborantem, syn może bronić polskiego interesu narodowego i być przyzwoitym człowiekiem? Mało prawdopodobne. Jabłko od jabłoni pada niedaleko. System rozsypuje się na naszych oczach, pojawia się szansa na powstanie frontu „Interesu Narodowego”, który przywróci Polskę Polakom, odbuduje narodowe elity, odsunie od wpływów obecne lub przynajmniej część, która nie chce dla Polski pracować. Byli grupą ż...owskich studentów i młodzieży z ekskluzywnych warszawskich szkół. W marcu ’68 zajmowali się rozprowadzaniem ulotek
~michałł 7-05-2016 9:33
KOD to ten leb pasożyta W czasie wojny zginęli prości Żydzi i wybitni Polacy. Uratowali się wybitni Żydzi i prości Polacy. Dzisiejsze społeczeństwo w Polsce to ż...owska głowa nałożona na polski tułów. Żydzi stanowią inteligencję, a Polacy masy pracujące – tak mącił ż...owski pisarz Artur Sandauer. Dlatego antysemityzm, wszelkie odruchy antyż...owskie w Polsce to choroba umysłowa, to buntowanie się ręki i nogi przeciwko własnej głowie. Nie może polska ręka bić ż...owskiej głowy – pouczał. Strasznie dużo w tych zdaniach zuchwałości, cynizmu i pogardy wobec Polaków, ale czy nie ma racji? W Polsce nie ma polskich elit, bo zostały wymordowane przez Niemców, bolszewickie hordy i rodaków Sandauera. I chyba najwyższy czas, aby odpruć ten ż...owski łeb obcej hydry od polskiego tułowia i nałożyć na inn
~michałł 8-05-2016 14:30
Szef PO – Grzegorz Schetyna – w „Faktach po faktach” w entuzjastycznych słowach podsumował postkomunistyczne manifestacje KODu: – Trudno mi powiedzieć ile, ale po widnokrąg widziałem ludzi! To były dziesiątki tysięcy - nie pamiętam takiej demonstracji nie tylko w wolnej Polsce, ale chyba w 1956 roku była taka manifestacja, pod PKiN… To żałosne, że konfident na usługach Brukseli, który jeszcze niedawno donosił na Polskę i zapewniał o swojej lojalności wobec Merkel, odwołuje się do antykomunistycznego Poznańskiego Czerwca, zwłaszcza że w obecnej sytuacji wraz z Ryszardem Petru walczy o przywileje dla establishmentu III RP, czyli spadkobierców komunistycznej ideologii.
~SF 8-05-2016 21:44
Jak patrzę na zdjęcia nr 11,15,34 to powtarzając za Laskowikiem: w ich demokrację nie wierzę.
~michałł 9-05-2016 10:23
Wielka Hucpa – oskarżania Polaków o współudział w holokauście – zagładzie Żydów, powraca jak bumerang. Ma służyć kilku celom. Posted by Marucha w dniu 2016-05-09 (poniedziałek) Wielka Hucpa ma służyć kilku celom: Żydzi mają być przedmiotem ciągłego zainteresowania. Udowodnić, że Żydzi byli przedmiotem ciągłych niesprawiedliwych prześladowań, a nic złego nie zrobili. ż...om należy się jakaś rekompensata za niesprawiedliwe prześladowania. Żydzi mimo prześladowań ciągle istnieją – bo bez prześladowań to chyba by nie istnieli. Żyd może być biały, może być czarny, żółty – nie ma takiej rasy jak żyd i na pewno tzw Żydzi to nie semici. Żydzi to mieszanka rasowa, organizacja przestępcza; mentalność przestępcza nie ma cech rasowych.
~ 9-05-2016 13:27
K... dalej warczy i walczy oto żeby nie płacić alimentów bali się ze PiS wyjdzie z unii europejskiej a tu się okazuje ze Merkel z Tuskiem portami częsą bo szybciej mówią o tym Niemcy ot i jest problem zakodowani i kto będzie was wspierał Żydzi tez was oleją
~sweterek 12-05-2016 22:09
w sekond hand pojawiły się fajowe czerwone sweterki, dajcie znać pierwszemu,żeby nie przegaplł...czerwona dolina ...czerwony szefunio..zaczarowana dorożka...zaczarowany dorożkasz, na ratuszu wciąż te same gęby,oj żal mi Neptuna....on na to patrzy ....Komu Obić Dupę czyli KOD,platfusy inaczej,ale to z a w i ł e.......
~ 15-05-2016 13:37
Zapakować to całe towarzystwo do wagonów bydlęcych i w drogę do Koreii Północnej-szerokiej drogi patałachy.
~ 18-05-2016 13:11
Ścierwa z Komitetu Obrony Koryta.Najgorszy Sort .
~czesio 25-05-2016 16:55
~silesius No , faktycznie - rewelacja. Oddaje cały sens KOD-u.
~michałł 26-05-2016 9:01
Czy pożyteczni idioci odzyskają wzrok słuch i węch? Czy dalej będą działać dla antypolskiej sitwy? Wyró
~roko 7-08-2016 22:28
K___y a nie obrońcy chodzi im tylko o żłób
~roko 7-08-2016 22:36
Oj panie prezydencie to szambo pociągnie pana w dół,a ja trzymałem pana strone

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group