Niedziela, 9 sierpnia
Imieniny: Edyty, Romana
Czytających: 5888
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Pijany kierowca autobusu

Wiadomości: Dolny Śląsk
Sobota, 12 listopada 2005, 0:00
Aktualizacja: Czwartek, 12 stycznia 2006, 14:38
Autor: Radio Wrocław 97,6 FM
Prawie trzy promile alkoholu w wydychanym powietrzu miał kierowca autobusu miejskiego w Bolesławcu. Dzisiaj policja wystąpiła do prokuratury o jego tymczasowe aresztowanie.

Mężczyzna został zatrzymany wczoraj po południu, ale dopiero dzisiaj możliwe było jego przesłuchanie i postawienie mu zarzutów. Policję o stanie 35-cio latka poinformowali zbulwersowani pasażerowie zaraz po tym jak autobus zatrzymał się na przystanku. Policjanci natychmiast zatrzymali mężczyznę.

Bełkotliwie próbował on wyjaśnić, że pił przed pracą. Dyżur zaczął o 13-tej i miał jeździć do 23-ciej. Został zatrzymany o 17-tej. Mężczyźnie zarzucono narażenie na niebezpieczeństwo wielu osób poprzez stworzenie zagrożenia katastrofą w ruchu lądowym. Policja chce, aby prokuratura wyraziła zgodę na opublikowanie danych i wizerunku kierowcy ze względu na ważny interes społeczny. Mężczyźnie grozi do 8 lat więzienia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Pasażer MZK JG 13-11-2005 18:58
O To Polska Własnie ale w Autobusie MZK w Jeleniej Górze kierowca wyrzucił kanara i jest OK przecież Rada Miasta i tak zapłaci za kurs ma tak duzo siana że gapowicze mogą sobie jeździź za ich jazdę zapłaca inni. A co na to Pan prezydent KUSIAK gdyz sprawa kierowcy została UKRECONA przez Dyrektora (czytaj kolegę) kierowcy Jechałam tym autobusem i szlak mnie trafił jak tak można panie kierowco nr boczny 682 .Tak juz jest w naszej POLSCE republkika kolesiów i stawiaczy

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group