Sobota, 13 sierpnia
Imieniny: Diany, Heleny
Czytających: 7111
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Pijany chłopak szukał ochłody w zamkniętej pływalni

Czwartek, 16 lipca 2009, 9:50
Aktualizacja: 14:30
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Pijany chłopak szukał ochłody w zamkniętej pływalni
Fot. TEJO
Dzisiaj rano 17–latek z 2,5 promilami alkoholu we krwi postanowił się ochłodzić. Przeskoczył przez ogrodzenie zamkniętego miejskiego basenu, wszedł na najwyższą z wieżyczek i skoczył do wody. Szaleńca wyciągnął z basenu strażnik miejski.

Na basen miejski przy ulicy Sudeckiej 17–latek z Bukowca wszedł przed godziną 8.00. Przeskoczył przez ogrodzenie i początkowo przez nikogo nie zauważony zaczął wspinać się na najwyższą z wieżyczek.

Kiedy był na jej szczycie, został dostrzeżony przez sześciu pracowników porządkujących kąpielisko z użyciem elektrycznego odkurzacza, który na szczęście w porę wyłączyli. Po skoku do wody nastolatek odmówił wyjścia z basenu. Nie reagował na polecenia, a przy próbie wyłowienia go uciekał na środek niecki, gdzie zaczął nurkować znikając z powierzchni na kilkanaście sekund.

Kiedy pracownicy zorientowali się, że nastolatek jest pijany wezwali straż miejską. Kiedy przyjechali, chłopak nie zmienił zdania i zamiast na polecenie strażników wyjść z wody, nurkował chowając się pod wodą. Jeden ze strażników w obawie o jego zdrowie i życie szaleńca, rozebrał się i wszedł do basenu, by wyciągnąć go z wody.

Nastolatek awanturował się i był agresywny. Obecnie zostanie osadzony w policyjnym pomieszczeniu zatrzymań gdzie pozostanie do wytrzeźwienia. Zostanie też ukarany mandatem za kąpiel w miejscu niedozwolonym (którym jest basen w godzinach zamknięcia).

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (46) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group