Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Wtorek, 27 stycznia
Imieniny: Anieli, Jana, Jerzego
Czytających: 8988
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION JELENIOGÓRSKI: Pijak „zaopiekował się” nie swoim rowerem

Piątek, 11 kwietnia 2008, 9:03
Aktualizacja: 9:04
Autor: TEJO
Policjantka zatrzymała złodzieja z kradzionym rowerem. Funkcjonariuszka właśnie skończyła służbę, ale policyjna intuicja nie zmyliła jej. Pijany przestępca trafi za kratki.

Wszystko działo się w Lubaniu. W środę popołudniu po zakończonej służbie policjantka wracała do domu. Jej uwagę przykuł pijany w sztok mężczyzna, mieszkaniec Lubania. Prowadził on przed sobą nowiutki, żółto-czarny rower i zataczał się z pojazdem po całej szerokości chodnika.

Policjantka okazała osobnikowi legitymację służbową i spytała, skąd ma rower. Ten odparł, że zaopiekował się pozostawionym na ulicy pojazdem, ponieważ nie miał on żadnego właściciela. Oświadczył jednocześnie, że właśnie zmierza na policję, aby rower oddać.

O zdarzeniu funkcjonariuszka powiadomiła oficera dyżurnego, który właśnie dostał zgłoszenie o kradzieży roweru ponad kilometr od miejsca, w którym został zatrzymany pijany mężczyzna. Zatrzymał go patrol policji. Złodziej miał 2,4 promile alkoholu w organizmie.

Za kradzież grozi mu kara do pięciu lat więzienia.

Sonda

Czy zdarzyło Ci się, że samochodem wpadłeś/aś w poślizg, ale nic się nie stało?

Oddanych
głosów
862
Tak
82%
Nie
18%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Dlaczego boimy się spalania śmieci?
Rozmowy Jelonki
Zwierzęta boją się huku petard 100 razy bardziej niż człowiek
 
112
Pijany w rowie
 
Kultura
Góra Szybowcowa w teledysku
 
Aktualności
Prawie 700 tysięcy od Jeleniej Góry
 
Aktualności
"Światełko do nieba" WOŚP znów zabłysło
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group