Sobota, 24 września
Imieniny: Gerarda, Teodora
Czytających: 5576
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Pierwszy dzień tanecznych Mistrzostw Polski

Sobota, 17 marca 2007, 0:00
Aktualizacja: Niedziela, 18 marca 2007, 11:25
Autor: KED
Jelenia Góra: Pierwszy dzień tanecznych Mistrzostw Polski
Fot. Maciej Kaczmarek
Ponad sto najlepszych par tanecznych w Polsce rywalizowało w pierwszym dniu Mistrzostw Polski w tańcu towarzyskim w jeleniogórskiej hali przy ul Złotniczej. W sobotę na parkiecie zaprezentowały się pary dorosłe w tańcach standartowych oraz juniorzy II w tańcach latynoamarykańskich.

W szranki rywalizacji w tańcach standartowych stanęły 58 pary dorosłe. Sędziowie spośród nich najwyżej ocenili umiejętności Małgorzaty Garlickiej i Wiktora Kiszki z Jantaru Elbląg. Jedyna w tej konkurencji para z Jeleniej Góry Olga Książek i Przemil Bilat, reprezentująca barwy klubu Kurzak – Zamorski była czterdziesta ósma. W zmaganiach juniorów II w tańcach latynoamerykańskich wystartowało 48 duetów. W tym przypadku tytuł mistrzowski przypadł Kseni Isakovej i Tobiaszowi Uniejewskiemu z Escudo Kalisz. Jeleniogórskie pary w tej konkurencji były na siedemnastym-Karolina Szybiak, Krzysztof Szostek (Cieślak Jelenia Góra) i dwudziestym siódmym miejscu-Karolina Kasza, Filip Senderowski (Master Dance Jelenia Góra).

W niedziele czyli w drugim dniu mistrzostw na parkiet hali przy ul. Złotniczej wyjdą duety rywalizujące w kategoriach seniorzy i młodzież standard oraz junior I latin.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group