Wtorek, 17 maja
Imieniny: Weroniki, Sławomira
Czytających: 2539
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Piechowice: Piechowiczanie w „Komisji Morderstw”

Czwartek, 12 maja 2016, 8:00
Aktualizacja: Piątek, 13 maja 2016, 8:54
Autor: Przemek Kaczałko
Piechowice: Piechowiczanie w „Komisji Morderstw”
Fot. Przemek Kaczałko
Kilku mieszkańców Piechowic oraz pracowników Huty Julia zadebiutowało w roli aktorów przy okazji zdjęć do serialu, który jesienią pojawi się na ekranach TVP 2 pt. „Komisja Morderstw” (odc. 10). Dzięki uprzejmości producentów mieliśmy okazje podejrzeć pracę na planie.

- Było ogłoszenie na stronie Urzędu Miasta w Piechowicach, postanowiłam spróbować swoich sił i udało się – powiedziała pani Anna z Piechowic, która wraz z rodziną będzie czekać na jesienną premierę w TVP 2, a zagrała turystkę w hucie. - Podszedłem do tego ze śmiechem, żeby zabawić się. To mój pierwszy występ – stwierdził pan Karol, pracownik huty Julia, który również miał okazję pojawić się na planie serialu.

- Bardzo duże wrażenia. To był mój debiut, było fajnie, ale jest to ciężki zawód. Było kilkadziesiąt powtórzeń – powiedział Bartosz Browarny, dyrektor ds. turystyki w Hucie Julia, który grał technika policyjnego. - Chyba bym nie chciał być aktorem, bo widzę, że jest to męcząca praca, wymagająca totalnego skupienia cały czas, więc chyba zostanę przy hucie. Tu się najlepiej spełniam – dodał z uśmiechem Bartosz Browarny.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group