Jelenia Góra - Złotnicza: Pewne zwycięstwa młodych Karkonoszy

Sobota, 10 października 2009, 9:26
Aktualizacja: Wtorek, 13 października 2009, 17:39
Autor: ahawer
Robert Ignaciak
Wczorajsze popołudnie do bardzo udanych mogą zaliczyć dwie ekipy młodych Karkonoszy, które zmierzyły się na stadionie przy ul. Złotniczej z Lechią Piechowice. Zarówno młodzicy, jak i trampkarze pokonali gości 3:0!

Najpierw odbył się mecz podopiecznych Łukasza Kowalskiego. Dla młodego trenera był to swoisty mecz sprawdzenia, sam bowiem jest wychowankiem Lechii Piechowice.
Młodzi jeleniogórzanie nie zawiedli swojego trenera i wygrali czwarty mecz z rzędu.
Nasi młodzicy dominowali przez cały mecz. Dwie bramki zdobyli już w pierwszej części gry. Pierwszą (w 10 min.) i drugą ( w 28 min.) zdobył Mateusz Cieślik. Wynik na trzy zero podwyższył Sylwester Wysocki.

W skład młodzików Karkonoszy wchodzą: Michał Pietrzak (bramkarz)- Maciej Pietrzak, Oskar Śneiguła, Dominik Lachowicz, Aleksander Wiśniewski (kapitan), Sylwester Wersocki, Jakub Chojnacki, Paweł Pytel, Mateusz Cieslik, Kornel Ofiarski, Paweł Niewiera.
Z ławki wchodzili: Mateusz Prokop, Gaweł Mózgowiec, Fabian Wochanke, Bartosz Rudzik (drugi bramkarz).

Doskonale poradzili sobie także trampkarze Karkonoszy, którzy podobnie jak ich młodsi koledzy pokonali Lechię 3:0.
Podopieczni Mariusza Szczygła pierwszą połowę zagrali nieco chaotycznie, pozwalając rywalom na oddanie wielu strzałów. Po przerwie zaś po mobilizującej rozmowie z trenerem jeleniogórzanie zagrali o wiele lepiej, co potwierdziły trzy zdobyte przez nich gole. Pierwszą bramkę w 45 minucie zdobył Filip Okrześ, drugą trzynaście minut później Manuel Ramos Barrios, a ostatnią po bardzo ładnej, samodzielnej akcji zdobył Damian Biros.

- Chciałbym podziękować chłopakom za walkę, zaangażowanie i wiarę w końcowy sukces. – powiedział zadowolony po meczu trener Mariusz Szczygieł.

W skład trampkarzy Karkonoszy wchodzą: Jakub Tomasik, Marek Pająk, Manel ramos Barrios, Wojciech Kapuszyński, Filip Okrześ, Damian Biros, Gabriel Zieliński, Kamil Wójcik, Arkadiusz Wasiuk, Robert Kuczera, Marek Strzemiński oraz Piotr Sobala, Adrian Hawer, Hubert Szajda, Krzysiek Krystecki, Damian Mielewczyk. Arkadiusz Pawlicki.