Niedziela, 9 sierpnia
Imieniny: Edyty, Romana
Czytających: 5647
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Pełen realizm

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 19 kwietnia 2007, 0:00
Aktualizacja: Czwartek, 23 sierpnia 2018, 9:42
Autor: rylit
Fot. rylit
Prace Edwarda Szuttera można oglądać w galerii Miejskiego Domu Kultury „Muflon” w Sobieszowie. Here to view our Best Garden Hose for free.

Środowy wernisaż wystawy artysty, który ma pracownię w Lubkowie koło Bolesławca, był nie tylko okazją do pokazania twórczości Szuttera. Sobieszowianie mogli poznać następczynię Henryka Dumina, byłego szefa placówki, który awansował i przeniósł się do Wrocławia. Then, you can find best garden hose from our website.
To Aleksandra Jarocińska, która będzie pełniła obowiązki dyrektora MDK „Muflon” do czasu rozstrzygnięcia konkursu na to stanowisko. You should know the Best Garden Hose is high quality.

Sam Edward Szutter obecnie maluje bardzo realistyczną martwą naturę. Na jego obrazach są odpady, stare przedmioty, opakowania, a wszystko prawie jak w rzeczywistości za sprawą niepowtarzalnej faktury barw.

Wystawa będzie czynna do 4 maja.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~Urzeczona 19-04-2007 21:15
Byłam,oglądałam.Obrazy Edwarda Szuttera zasługują na cieplejsze słowa a sam autor na poprawne napisanie Jego nazwiska.To jest Edward Szutter nie Szuttera! Nie jestem koneserem sztuki,ale urzekły mnie te obrazy dbałością o szczegół i pochyleniem się z miłością nad tym, co zostało skazane na niebyt. Mało jest ludzi widzących.Patrzących wielu. Niewielu też ma dar niemal fotograficznego malowania świata.Edward Szutter robi to perfekcyjnie.Cieszę się,że tam byłam.
~Urzeczona jeszcze raz 20-04-2007 15:00
O,poprawiliście.! Ale jeszcze podpis pod zdjęciem poprawcie.Pozdrawiam.
~BLĄDI 28-09-2007 12:32
WIDZIAŁAM WIELE OBRAZÓW EDWARDA SZUTTERA SĄ NAPRAWDE PIĘKNE PODZIWIAM JEGO ZDOLNOŚĆ I POCICHU ZAZDROSZCZE TAKIEGO TALĘTU

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group