Sobota, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 6071
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Pędzili w maratonie

Wiadomości: Polska
Wtorek, 4 września 2007, 0:00
Aktualizacja: Wtorek, 4 września 2007, 9:17
Autor: Krzysztof Pik
Fot. Krzysztof Pik
Dobra jazda młodych kolarzy z Jeleniej Góry w Poznaniu.

W niedzielę, 2 września, na Malcie w Poznaniu odbył się przedostatni BIKEMARATON 2007. Na starcie stanęło około 1100 zawodników z całego kraju. Bardzo dobrze spisali się kolarze Jeleniej Góry, którzy zajęli czołowe miejsca na dystansach mini, mega i giga w swoich kategoriach wiekowych.

Na szczególną uwagę zasługują wyniki naszych młodych zawodników, którzy zdeklasowali rywali na najkrótszym dystansie. Trasa maratonu szybka i nazwana przez zawodników „maratonem z blata”.
Moja średnia szybkość 27 km /h, a maksymalna 50 km/h prawie bez przerwy miałem na liczniku 40 km/h .
Wszystko to w okropnym kurzu i przy dużym wietrze.

Koronny dystans giga open wygrał Piecuch Marcin z Rzeszowa ESKA TEAM /PIECUCH 03:10:07,55. Drugi był Maciejewski Krzysztof z Wrześni CORRATEC TEAM 03:10:08,06 ,a trzeci Wendolocha Paweł z Gliwic DHL-AUTHOR 03:10:16,70. Nasi zawodnicy również stanęli na podium.

<b> Wyniki </b>
Dystans giga 96 km
Kategoria M-3
III miejsce TYSZECKI KRZYSZTOF JELENIA GÓRA ESKA TEAM 03:10:25,17
Kategoria M-4
II miejsce WERDA STANISŁAW JELENIA GÓRA ESKA TEAM 03:26:49,24
VI miejsce BAŃDURA ANTONI KOPANIEC ESKA TEAM /BAŃDURA 03:30:10,56
Kategoria K-3
IV miejsce DANIŁO IZABELA PIECHOWICE TEAM PODGÓRZYN 04:30:44,23
Dystans mega 63 km .
Kategoria M-5
I miejsce SOKOŁOWSKI MIROS ŁAW KOWARY FUJIFILM 02:13:03,84
Kategoria K-3
VI miejsce TYSZECKA MARIA JELENIA GÓRA ESKA TEAM 02:50:38,26

Dystans mini 29 km
Kategoria M-1
II miejsce JĘDRASIEWICZ JACEK JELENIA GÓRA FUJIFILM 01:01:54
III miejsce BAŃDURA ARKADIUSZ KOPANIEC CYKLOSPORT BOLESŁAWIEC /BAŃDURA 01:02:42,43
VI miejsce GRYNIENKO MICHAŁ PODGÓRZYN I-KTK PIECHOWICE 01:04:24,29

Kategoria M-2
I miejsce MIAZGA ARTUR JELENIA GÓRA HARFA-HARRYSON FELT TEAM 00:59:15,33
II miejsce BEŁCH KRZYSZTOF PIECHOWICE FUJIFILM 00:59:15,52
Kategoria M-3
II miejsce PALUSZKIEWICZ GRZEGORZ JELENIA GÓRA 01:07:28,73
III miejsce POTKAŃSKI NORBERT JELENIA GÓRA QUICKSTEP JELENIA GÓRA 01:08:27,87
Kategoria M-4
II miejsce KAMIŃSKI JACEK PIECHOWICE I-KTK PIECHOWICE 01:06:30,17

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (21) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group