Środa, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 7810
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Pechowa Różyckiego: kolejne potrącenie

Czwartek, 3 grudnia 2009, 10:54
Aktualizacja: Piątek, 4 grudnia 2009, 7:52
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Pechowa Różyckiego: kolejne potrącenie
Fot. Angela
Kierujący autem osobowym marki Peugeot potrącił starszą kobietę, która przechodziła przejściem dla pieszych przy ulicy Różyckiego nieopodal przystanku MZK. 85–latka trafiła nieprzytomna do szpitala.

Do zdarzenia doszło przed godziną 11. 00 Na miejsce przybyły służby ratunkowe i kilka samochódów policji również dochodzeniowo – śledczej. Przez ponad dwie godziny trakt był częściowo zablokowany.

- Według informacji kierowcy wyjeżdżał on z ulicy Karłowicza na ulicę Różyckiego, skąd do przejścia dla pieszych było około 70 – 80 metrów, więc nie mógł rozwinąć dużej prędkości. Kierujący został przebadany alkomatem i był trzeźwy. Tłumaczył, że nie zauważył pieszej. Obecnie ustalamy szczegóły zdarzenia – mówi asp. Marek Palczak, z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Poszkodowana (85 lat) trafiła do szpitala. Pozostaje nieprzytomna. Jeśli jej obrażenia okażą się poważne, zdarzenie zostanie potraktowane jak wypadek drogowy. Ustalenie faktów utrudnia brak świadków. Sam kierujący nie chciał z nami rozmawiać.

Kilkanaście dni temu na pobliskim skrzyżowaniu autobus MZK potrącił starszą pieszą.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (78)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group