Piątek, 20 maja
Imieniny: Aleksandra, Bazylego
Czytających: 3776
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region Jeleniogórski: Pechowa kontrola drogowa – ranni policjanci

Środa, 26 marca 2008, 11:56
Aktualizacja: Czwartek, 27 marca 2008, 14:01
Autor: Angela
Dwóch lekko rannych policjantów oraz trzy uszkodzone auta, w tym policyjny radiowóz. To wynik wczorajszej pechowej jazdy mieszkańca Jeleniej Góry, który wracając ze Szklarskiej Poręby nie dostosował prędkości do warunków na drodze i uderzył w kontrolowany pojazd oraz policyjny radiowóz. Nierozważny kierowca został ukarany mandatem.

Do zdarzenia doszło wczoraj (wtorek 25.03) około godziny 18-tej. Na trasie Jelenia Góra – Szklarska Poręba jeleniogórska policja obsługiwała kolizje drogową 2 pojazdów. Wszystkie samochody stały na poboczu . Radiowóz miał włączone dodatkowo sygnały uprzywilejowania i stał również na poboczu - poinformował nako,. Bogusław Kotowski z KMP w Jelniej Górze.

Kierowca z Jeleniej Góry jadąc od strony Szklarskiej Poręby nie dostosował prędkości do warunków panujących na oblodzonej drodze, wpadł w poślizg i uderzył w stojący na poboczu kontrolowany pojazd a następnie w policyjny radiowóz w wyniku czego lekkich obrażeń głowy i kolan doznało dwóch policjantów z jeleniogórskiej policji drogowej – powiedział kom. Bogumił Kotowski.

Na miejsce zdarzenia przyjechał komendant miejski policji z Jeleniej Góry. Wszyscy uczestnicy incydentu byli trzeźwi. Nieostrożny jeleniogórzanin odpowiedział za podwójną kolizję drogową, za którą ukarany został mandatem.

Do warunków na drodze nie dostosował się również inny kierowca, który jadąc dzisiaj około 10.30 z nadmierną prędkością przed Dziwiszowem wypadł z jezdni. Policja przestrzega przed śliską nawierzchnią dróg oraz dociskaniem pedału gazu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (29) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group