Sobota, 10 grudnia
Imieniny: Bogdana, Daniela, Julii
Czytających: 6861
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Paserzy handlowali łupem w sieci

Sobota, 17 października 2009, 8:59
Aktualizacja: 8:59
Autor: TEJO
Kradzione zabawki i artykuły dziecięce można było kupić na internetowych portalach aukcyjnych. Trafiały tam z jednej z hurtowni z pogranicznego Goerlitz. Policjanci odzyskali część skradzionego mienia i zatrzymali sprawców.

W mijającym tygodniu policjanci zostali powiadomieni że z hurtowni mieszczącej na terenie przygranicznego Gorlitz (Niemcy) giną artykuły dziecięce. Jak poinformowała właścicielka, z magazynu zostały skradzione: wózki dziecięce, rowerki, nocniki, łóżeczka oraz maty edukacyjne o wartości ponad 240 tysięcy złotych.

Sprawcę namierzono po kilku dniach. Okazał się nim magazynier placówki, 28-letni mieszkaniec Zgorzelca. Kradł od kwietnia. Wyniesione z magazynu rzeczy sprzedawał dwóm mężczyznom z Legnicy oraz ze Zgorzelca. Paserzy wystawiali „towar” na internetowych portalach aukcyjnych.

Podczas przeszukania miejsc zamieszkania zatrzymanych osób policjanci odnaleźli artykuły dziecięce o wartości ponad 40 tysięcy złotych. Skradzione przedmioty zostały zwrócone właścicielowi. Wszyscy mężczyźni zamieszani w złodziejski proceder trafili do policyjnego aresztu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group