Piątek, 30 września
Imieniny: Hieronima, Zofii
Czytających: 6774
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Park Zdrojowy w rytmie zumby

Niedziela, 21 sierpnia 2016, 7:23
Aktualizacja: Poniedziałek, 22 sierpnia 2016, 7:36
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Park Zdrojowy w rytmie zumby
Fot. Przemek Kaczałko
Przedostatnia sobota wakacji (20.08) była okazją do drugiego spotkania z zumbą w ramach Letnich Koncertów Promenadowych, organizowanych przez Zdrojowy Teatr Animacji w Jeleniej Górze. Tradycyjnie, instruktorzy wycisnęli z uczestników ogromne pokłady radości!

W sobotniej zabawie z muszli koncertowej w Parku Zdrojowym do ruchu prowokowali instruktorzy z Jeleniej Góry i okolic. Imprezę poprowadził tradycyjnie Michał Sikorski, a pomagali mu: Damian Strączek, Agnieszka Lasota, Asia Zamojska, Paula Domańska z Jeleniej Góry oraz Magdalena Kwiatkowska-Korczowska z Lwówka Śląskiego. Zumba to nie tylko taniec, to nie tylko fitness. To stan umysłu! - podkreślają uczestniczki.

Po raz kolejny było widać, że popularność zumby nie spada. - Ludzie uwielbiają się bawić w rytm muzyki, którą słyszą w radiu. Jest to też odskocznia od spraw domowych – powiedział Michał Sikorski zapraszając na zajęcia od nowego sezonu – we wrześniu. - Kolejny rok jesteśmy tu dzięki Zdrojowemu Teatrowi Animacji i mamy nadzieję, że w przyszłym roku również się spotkamy – dodał instruktor.

W trackie imprezy do zabawy przyłączali się seniorzy i najmłodsi, bowiem tak naprawdę zumbę może tańczyć bez ograniczeń. - Nie ma ograniczeń, ale często ograniczenia mają kluby. Są takie, gdzie wstęp jest od 16 lat, ale są takie, gdzie przychodzą dzieci w wieku 10 lat – mówił M. Sikorski, który również jest ojcem i bardzo często jego pociechy podpatrują go jak tańczy i naśladują.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group