Niedziela, 22 maja
Imieniny: Heleny, Julii
Czytających: 5912
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Otworzą drzwi dla kandydatów

Czwartek, 27 marca 2008, 7:16
Aktualizacja: 7:53
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Otworzą drzwi dla kandydatów
Fot. Angela
Chętni do otrzymania indeksu Wydziału Gospodarki Regionalnej i Turystyki w Jeleniej Górze Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu mogą już w następny wtorek poznać bliżej uczelnię. Placówka niebawem zmieni nazwę na Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu. Rozpoczęcie przyszłego roku akademickiego dla całego UE odbędzie się jednak w… Jeleniej Górze.

Dzień Otwartych Drzwi to już u nas tradycja i czas, kiedy przekazujemy naszym kandydatom wszystkie informacje, które o swojej przyszłej uczelni chcieliby zdobyć sami zainteresowani – mówi Justyna Gwiaździńska z Biura Promocji Akademii Ekonomicznej w Jeleniej Górze.

W trakcie spotkania prezentowana będzie szczegółowa oferta edukacyjna wydziału, a także zasady i terminy rekrutacji na rok akademicki 2008/2009. Jak co roku nie zabraknie również studentów, którzy wyjaśnią dlaczego warto studiować w jeleniogórskim wydziale i pokażą możliwości rozwoju innych zainteresowań w trakcie studiów.

Sejm zdecydował już o zmianie nazwy AE na Uniwersytet Ekonomiczny. Znacznie podnosi to rangę uczelni i uczyni Jelenią Górę miastem uniwersyteckim. Teraz sejmowa ustawa czeka tylko na ratyfikację w Senacie i podpis prezydenta.

Władze uczelni we Wrocławiu zdają sobie sprawę z rangi jeleniogórskiego Wydziału Gospodarki Regionalnej i Turystyki. – Dlatego ogólne rozpoczęcie roku akademickiego dla przyszłego UE odbędzie się w Jeleniej Górze – zapowiada Marek Obrębalski, prezydent Jeleniej Góry, który do czasu objęcia najwyższej funkcji w ratuszu był pracownikiem naukowym WGRiT.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group