Czwartek, 18 sierpnia
Imieniny: Heleny, Karoliny
Czytających: 6561
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Podgórzyn: Otwarty turniej w siatkówkę

Poniedziałek, 22 czerwca 2009, 14:11
Aktualizacja: Wtorek, 23 czerwca 2009, 10:45
Autor: ahawer
Urząd Gminy Podgórzyn oraz Okręgowe TKKF "Karkonosze" zaprasza wszystkich chętnych na otwarty turniej w siatkówce plażowej amatorów o mistrzostwo Gminy Podgórzyn. Zawody odbędą się 28 czerwca o godz. 15:00 na boisku do piłki siatkowej plażowej w Zajeździe “U Wojciecha” na Podzamczu (na trasie Podgórzyn – Sobieszów).

Zgłoszenia do turnieju – w dniu turnieju na 30 min przed jego rozpoczęciem. W rozgrywkach mają prawo brać udział zespoły których członkami mogą być zawodnicy nie zgłoszeni do rozgrywek Centralnych organizowanych przez PZPS ( II liga i wzwyż)
Zgłoszona lista zawodników (maksymalnie 5 mężczyzn puls dowolna ilość kobiet) obowiązuje w czasie rozgrywania meczów w całym turnieju. W rozgrywkach mogą uczestniczyć zespoły mieszane: kobiety-mężczyźni bez ograniczeń.
Zespół w którego składzie jest kobieta(-y) otrzymuje, w secie w którym gra ( grają), 10% punktowy handicap(zaokrąglany w górę do pełnego punktu).

Mecze rozgrywane są zgodnie z obowiązującymi Przepisami gry w piłkę siatkową, zatwierdzonymi przez PZPS z modyfikacjami dopuszczanymi przez organizatora.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group