Poniedziałek, 3 października
Imieniny: Teresy, Jana
Czytających: 8403
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kowary: Otwarcie skateparku w Kowarach

Piątek, 30 czerwca 2017, 10:23
Aktualizacja: 13:59
Autor: Joanna
Kowary: Otwarcie skateparku w Kowarach
Fot. Archiwum
Już w następny piątek (7.07) odbędzie się oficjalne otwarcie od dawna oczekiwanego skateparku. Otwarcie zostanie połączone z imprezą w klimacie hip – hop’u, jakiej jeszcze, według organizatorów, w Kowarach nie było. Początek o godz. 16.00.Wstęp bezpłatny.

Kowarska młodzież od dawna pojawiała się na ulicach miasta z deskorolkami, co nie zawsze spotykało się z aprobatą pozostałych mieszkańców. Teraz powstało dla nich odpowiednie miejsce, aby mogli rozwijać się w tym sporcie. Skatepark został wybudowany na dawnych kortach tenisowych przy ulicy Parkowej.

Oficjalne otwarcie będzie połączone z imprezą utrzymaną w klimacie hip – hop’u pt. „CoolTura Hip – Hopu”, na czas której organizatorzy zaplanowali mnóstwo atrakcji. Będzie można obejrzeć między innymi pokaz graffiti i występ taneczny, odbędą się koncerty, natomiast dla dzieci przygotowano animacje. Nie zabraknie również konkursów.

Będzie smaczne jedzenie z grilla i coś na słodko. Pomysł i organizacja imprezy jest głównie inicjatywą mieszkańców Kowar, których wsparł Miejski Ośrodek Kultury i Urząd Miejski w Kowarach.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group