Piątek, 25 września
Imieniny: Aurelii, Władysława
Czytających: 6706
Zalogowanych: 17
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Ostatnie dni głosowania mailowego

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 1 stycznia 2010, 14:50
Aktualizacja: Poniedziałek, 4 stycznia 2010, 9:31
Autor: ahawer
Jeszcze tylko do poniedziałku 4 stycznia można oddawać głosy na Sportowca i Trenera Roku poprzez kupony znajdujące się w Tygodniku Jelonka oraz maile.

Od przyszłego tygodnia do końca stycznia na „Złotą Dziesiątkę” będzie można oddawać głosy systemem SMS. Koszt każdego sms to tylko 1,22. Niebawem podamy stosowny numer telefonu.

Lista zgłoszonych osób i oddanych na nich głosów do dnia 31.12. :

Sportowcy:

Wojciech Bijan – piłka nożna – KS Karkonosze Jelenia Góra – 81 głosów

Marcin Pawłowski - lekkoatletyka – MKL „12” – 58 głosów

Łukasz Włoch - rajdy samochodowe - Automobilklub Karkonoski - 52 głosy

Ireneusz Zakrzewski – boks – Power Boks Jelenia Góra – 44 głosy

Filip Romański – saneczkarstwo lodowe- MKS Karkonosze Sporty Zimowe – 44 głosy

Tomasz Kołodziejski - lekkoatletyka – MKL „12” – 15 głosów – 28 głosów

Rafał Niesobski - koszykówka – KS Sudety – 19 głosów

Sabina Kobzar – piłka ręczna – KPR Jelenia Góra – 15 głosów

Krzysztof Kieć – piłka nożna – KS Chojnik – 15 głosów

Natalia Lewińska – tenis ziemny – KT Jelenia Góra – 13 głosów

Małgorzata Buklarewicz - piłka ręczna – KPR Jelenia Góra – 11 głosów

Marta Dąborwska - piłka ręczna – KPR Jelenia Góra – 11 głosów

Agnieszka Kocela - piłka ręczna – KPR Jelenia Góra – 9 głosów

Marcin Pawlikowski – lekkoatletyka – MKL „12” – 7 głosów

Łukasz Janik – boks – zawodowa grupa bokserska Bullit Knockout Promotions – 7 głosów

Majka Włoszczowska – kolarstwo górskie- CCC Polkowice – 7 głosów

Krzysztof Samiec – koszykówka – KS Sudety – 5 głosów

Maciej Popławski - lekkoatletyka – MKL „12” – 4 głosy

Łukasz Kowalski – piłka nożna – KS Karkonosze Jelenia Góra – 3 głosy

Piotr Cieśliński – karate – Jeleniogórski Klub Oyama karate i muay thai – 3 głosy

Monika Imiołek - lekkoatletyka – MKL „12” – 3 głosy

Mirosław Gałuszka – piłka nożna – KS Karkonosze Jelenia Góra – 2 głosy

Artur Czekański - koszykówka – KS Sudety – 2 głosy

Maciej Giziński – karate – Jeleniogórski Klub Oyama karate i muay thai – 2 głosy

Mateusz Zawół – biathlon- MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra – 2 głosy

Joanna Załoga - piłka ręczna – KPR Jelenia Góra – 2 głosy

Alicja Mizera – liga western i rodeo - Western Pleasure Jaczków Ranch – 1 głos

Tomasz Wojdyła – koszykówka – KS Sudety/ Zastal Zielona Góra – 1 głos

Agnieszka Cyl – biathlon - MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra – 1 głos

Ewelina Grunwald - karate – Jeleniogórski Klub Oyama – 1 głos

Ewelina Staszulonek – saneczkarstwo lodowe- MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra – 1 głos

Magdalena Nykiel – biathlon - MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra – 1 głos

Maciej Kurowski- saneczkarstwo lodowe- MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra – 1 głos

Michał Długosz- saneczkarstwo lodowe- MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra – 1 głos

Małgorzata Kurowska- saneczkarstwo lodowe- MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra – 1 głos

Trenerzy:

Adam Słomka – badminton – KS Chojnik – 41 głosów

Marek Herzberg - piłka nożna – KS Karkonosze Jelenia Góra – 37 głosów

Marek Przeorski - lekkoatletyka – MKL „12” – 33 głosy

Janusz Lewiński - tenis ziemny – KT Jelenia Góra – 26 głosów

Wojciech Lara – siatkówka – KS AZS KK Jelenia Góra – 13 głosów

Dila Samadowa - piłka ręczna – KPR Jelenia Góra – 10 głosów

Rafał Majda - Jeleniogórski Klub Oyama karate i muay thai – 8 głosów

Wiktor Żuryński – siatkówka na siedząco – Simet – 6 głosów

Ireneusz Taraszkiewicz - koszykówka – KS Sudety – 5 głosów

Artur Czekański - koszykówka – KS Sudety – 5 głosów

Rafał Janik – boks – Power Boks Jelenia Góra – 5 głosów

Mirosław Uram – piłka ręczna – Finepharm Jelenia Góra – 4 głosy

Zdzisław Wąs- piłka ręczna – KPR Jelenia Góra – 3 głosy

Marcin Nowosielski - Jeleniogórski Klub Oyama karate i muay thai – 3 głosy

Krzysztof Gierasimuk - piłka nożna – KS Chojnik – 3 głosy

Łukasz Cudyk - lekkoatletyka – MKL „12” – 2 głosy

Andrzej Koziński – biathlon- MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra – 1 glos

Robert Dobrowolski – saneczkarstwo lodowe – MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra – 1 głos

Przemysław Pochód – saneczkarstwo lodowe – MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra – 3 głosy

Waldemar Domitrz – biathlon - MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra – 1 głos

Dariusz Michałek – piłka nożna – KS Chojnik – 1 głos

Cały czas jeszcze można głosować!

Na konkurs można zgłaszać wszystkich sportowców i trenerów dowolnej dyscypliny i rozgrywek, pochodzących z naszego miasta, którzy odnoszą sukcesy na arenie krajowej bądź międzynarodowej oraz wszystkich sportowców i trenerów reprezentujących miasto Jelenia Góra.

Propozycje można przesyłać mailem na adres: konkurs@jelonka.com

W temacie należy wpisać: TRENER lub SPORTOWIEC.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~kilian57 2-01-2010 18:00
Sportowiec- Alicja Mizera
~k.maja@onet.eu 2-01-2010 20:10
Trener Janusz Lewiński
~HansKloss 2-01-2010 21:22
trener - Rafał Majda, zawodnik - Łukasz Janik. Mordobicie górą:)
~kibic sportowy 2-01-2010 21:38
Najlepszy sportowiec to Marcin Pawłowski, Maciej Popławski i Tomasz Kołodziejski, a trener to Marek Przeorski
~Sympatyk La 2-01-2010 21:41
Chociaż lekka atletyka nie jest jeszcze tak bardzo popularna jak piłka nożna, ale najlepsi są lekkoatleci z Jeleniej Góry, a klasą dla siebie jest Pan Marek Przeorski
~hah 3-01-2010 13:26
kiec na prezydenta :D

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group