Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Poniedziałek, 23 marca
Imieniny: Feliksa, Pelagii
Czytających: 19315
Zalogowanych: 111
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Osiedle Sudecka 97 – nowa zieleń i mieszkania

Sobota, 20 września 2025, 7:00
Autor: WAC
Jelenia Góra: Osiedle Sudecka 97 – nowa zieleń i mieszkania
Fot. FT
Nowe osiedle przy ul. Sudeckiej w Jeleniej Górze wyróżnia się nie tylko nowoczesną architekturą, ale przede wszystkim zielonymi przestrzeniami wokół budynków.

Teren osiedla został starannie zagospodarowany – posadzono ponad 1600 krzewów, 750 traw ozdobnych oraz blisko 40 drzew, a dla najmłodszych mieszkańców przygotowano plac zabaw. Dzięki temu osiedle łączy komfort mieszkania w centrum miasta z przyjaznym i zielonym otoczeniem.

W ramach drugiego etapu inwestycji oddano do użytku nowy blok Sudecka 97 C-D, w którym znajduje się 34 mieszkań. Budynek posiada wszystkie niezbędne pozwolenia, a wkrótce nowi właściciele odbiorą klucze do swoich lokali. Deweloper zadbał także o infrastrukturę dla mieszkańców – przygotowano bezpłatne miejsca parkingowe, a dodatkowo istnieje możliwość wykupienia prywatnych stanowisk na sąsiednim parkingu. Wszystkie budynki są wyposażone w windy, zapewniające łatwy dostęp zarówno do mieszkań, jak i do piwnic czy komórek lokatorskich.

Cała inwestycja obejmuje trzy czteropiętrowe budynki z łączną liczbą 112 mieszkań. W ofercie znajdują się zarówno kompaktowe kawalerki, jak i większe, dwupoziomowe lokale – wszystkie z loggią i komórką lokatorską. Osiedle Sudecka 97 łączy nowoczesny design z funkcjonalnością, komfortem i dbałością o przestrzeń zieloną, tworząc przyjazne miejsce do życia dla całych rodzin.

Twoja reakcja na artykuł?

5
56%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
11%
Nudzi
0
0%
Smuci
2
22%
Złości
1
11%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy odczuwam w swoim budżecie domowym podwyżkę cen paliw?

Oddanych
głosów
861
Tak
70%
Nie
20%
Nie dotyczy, bo nie jeżdżę samochodem
10%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Najpiękniejsze miasta w górach, jesteśmy i my...
Rozmowy Jelonki
Amory u kotów inaczej niż u człowieka, tylko w ciągu dnia
 
112
Pożar w Siedlęcinie
 
Aktualności
Łatwiej do Wodospadu Podgórnej i Kaskady Myi
 
Inwestycje
29 maja – rusza Querion w Piechowicach
 
Aktualności
Rzucali kulami w Jeleniej Górze
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group