Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Piątek, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 14108
Zalogowanych: 91
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Puchar Polski: Orzeł Ząbkowice Śląskie pucharowym rywalem Karkonoszy

Czwartek, 2 czerwca 2011, 11:50
Aktualizacja: 11:51
Autor: MDvR
Puchar Polski: Orzeł Ząbkowice Śląskie pucharowym rywalem Karkonoszy
Fot. archiwum
W meczu półfinałowym Pucharu Polski na szczeblu DZPN IV–ligowe Karkonosze zmierzą się na własnym terenie z walczącym o III–ligowy byt Orłem Ząbkowice Śląskie. Drugą parę półfinałową stanowi nasz ligowy rywal Piast Żmigród i lider III–ligi Chrobry Głogów.

Piłkarze Orła, pomimo iż w lidze spisują bardzo słabo, w rozgrywkach Pucharu Polski na szczeblu okręgu wałbrzyskiego odprawili z kwitkiem innych mocnych III-ligowców. W półfinale wyeliminowali Polonię Świdnica – 2:1, a w finale rozbili Lechię Dzierżoniów – 3:0.

Spotkania półfinałowe na szczeblu DZPN rozegrane zostaną 15 czerwca o 17.00, finał zaplanowano na 18 czerwca. Zwycięzca zagra w Pucharze Polski na szczeblu centralnym.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy chciałbyś aby tej zimy spadło w Jeleniej Górze dużo śniegu?

Oddanych
głosów
810
Tak
41%
Nie
53%
Jest mi to obojętne
6%
 
Głos ulicy
Za Polskę oczywiście walczyłbym
 
Warto wiedzieć
100 szokujących faktów o Ziemiach Odzyskanych
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Aktualności
Koń wrócił na wieżę w Kowarach
 
Inwestycje
Świetlna przemiana Placu Ratuszowego
 
Inwestycje
Znikną dziury na Drodze Sudeckiej
 
Kultura
Zdrojowy Teatr Animacji otwiera sezon "Brzydkim Kaczątkiem"
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group