Poniedziałek, 14 czerwca
Imieniny: Elizy, Michała
Czytających: 6313
Zalogowanych: 17
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Orlik poznał rywalki w eliminacjach do Halowych Mistrzostw Polski

Czwartek, 22 listopada 2012, 14:15
Aktualizacja: 14:17
Autor: Przemo
Żarów: Orlik poznał rywalki w eliminacjach do Halowych Mistrzostw Polski
Fot. archiwum
21 listopada Komisja Piłki Kobiecej przy PZPN dokonała podziału grup eliminacyjnych Halowych Mistrzostw Polski 2012 juniorek młodszych i starszych. Piłkarki Orlika Jelenia Góra zagrają w Żarowie, gdzie zmierzą się z rywalkami, które znają z boisk III–ligi.

Do dalszej fazy rozgrywek awansują zwycięzcy poszczególnych grup, turniej w Żarowie, gdzie zagrają jeleniogórzanki zaplanowano na 2. grudnia (niedziela) od godz. 9:00.

- Trafiliśmy do znanego nam towarzystwa i mam nadzieję, że juniorki Orlika dostaną się do 8 najlepszych zespołów w Polsce. Gramy z obrońcą trofeum i wierzę, że zrobimy świetny wynik - powiedział trener Stachowski.

Juniorki młodsze:

Grupa III (Turniej w Żarowie – organizator DZPN):

AZS AWF Wrocław
LUKS Ziemia Lubińska
AP Orlik Jelenia Góra
SP Szczyt Boguszów Gorce

Juniorki starsze (w Żarowie):

Grupa III:
AP Orlik Jelenia Góra
AZS AWF Wrocław - mistrz Polski U-19 2011
Ziemia Lubińska
Boguszów Gorce
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska

Pozostałe grupy prezentują się następująco:

Juniorki Starsze:

Grupa I:
KS GOSiRKi Piaseczno - organizator
MUKS Praga Warszawa
AP Orliki Jeruzal
LKS Promień Mońki

Grupa II:
GOSRiT Luzino - organizator
UKS Victoria SP 2 Sianów
KKP Bydgoszcz
UNIFREEZE Górzno

Grupa IV:
Rolnik Biedrzychowice – organizator
Bogdańczowice
Czarni Sosnowiec
AZS AWF Katowice

Grupa V:
GKS Górnik Łęczna - organizator
Omega Stary Zamość
KS Zamłynie Radom
LUKS Czwórka Radom

Grupa VI:
KKPK Medyk Konin - organizator
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
UKS-SMS Łódź
ISD AJD Gol Częstochowa

Grupa VII:
Andrusy Lipnik - organizator
AZS UJ II Kraków
Starówka Nowy Sącz
Naprzód Sobolów
Wanda Kraków

Grupa VIII:
AZS UJ I Kraków - organizator
Podgórze Kraków
Victoria Gaj
Jadwiga Kraków
Rysy Bukowina Tatrzańska

Juniorki młodsze:

Grupa I:
Praga Warszawa - organizator
Ząbkovia II
LUKS Czwórka Radom Radom
AP Orliki Jeruzal

Grupa II:
Dargfil Tomaszów Mazowiecki – organizator
Gol Częstochowa
Zamłynie Radom
Ząbkovia I

Grupa IV:
TKKF Stilon Gorzów
UKS Victoria SP 2 Sianów
Pogoń Szczecin Women
MKS Olimpia Szczecin

Grupa V:
Włókniarz Kalisz - organizator
Medyk I Konin
Polonia Poznań
Medyk II Konin

Grupa VI:
GOSRiT Luzino - organizator
KS Sztorm Gdynia
Olimp Gościno
UNIFREEZE Górzno

Grupa VII:
Rolnik Biedrzychowice – organizator
UKS Gamów
Tygryski Świętochłowice
Polonia Prószków

Grupa VIII:
Bronowianka I Kraków – organizator
Andrusy Lipnik
Bronowianka II Kraków
Starówka Nowy Sącz
Victoria Gaj
Naprzód Sobolów

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group