Sobota, 4 lutego
Imieniny: Andrzeja, Joanny, Weroniki
Czytających: 3293
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Opłatek z jasełkami w sejmiku

Czwartek, 19 grudnia 2013, 7:23
Aktualizacja: 7:26
Autor: KSON
Jelenia Góra: Opłatek z jasełkami w sejmiku
Fot. KSON
Na dwunastym już spotkaniu opłatkowym spotkali się w odnowionej świetlicy integracyjnej KSON niepełnosprawni, przedstawiciele władz miasta i osoby wspierające działalność Karkonoskiego Sejmiku.

Spotkanie to wzbogaciły przedszkolaki z Integracyjnego przedszkola nr 14 wprowadzając zebranych w klimat Bożego Narodzenia. Wielkimi brawami i świątecznymi paczkami obdarowano 16 występujących dzieci, które wraz z dyrektor Joanną Konopką i nauczycielkami: Lidią Krawczyk oraz Konstancją Kuśnierz-Mielcarek, zachwyciły zebranych pięknie przygotowanymi jasełkami.

Potem kapelan środowiska osób niepełnosprawnych ksiądz Krzysztof Kowalczyk krótką modlitwą zaprosił zebranych do podzielenia się opłatkami.

Podsumowano też mijający rok, który dla Karkonoskiego Sejmiku Osób Niepełnosprawnych i całego środowiska niepełnosprawnych był dobrym, obfitującym w liczne wydarzenia rokiem.
Przygotowana w marcu bieżącego roku własnym sumptem pracownia komputerowa pozwoliła zgromadzić środki przeznaczone na sukcesywne remonty. Udało się wreszcie wybudować podjazd do siedziby KSON-u, a w najbliższych planach zakłada się dalsze remonty poszczególnych pomieszczeń.

Na zakończenie życzenia wszystkim zebranym złożyła posłanka Małgorzata Sekuła-Szmajdzińska i przewodniczący Rady Miasta Jeleniej Góry Leszek Wrotniewski.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
1198
Tak
20%
Nie
70%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group