Sobota, 10 grudnia
Imieniny: Bogdana, Daniela, Julii
Czytających: 3662
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Operator ciągnika MPGK zmarł podczas pracy

Czwartek, 7 stycznia 2010, 13:23
Aktualizacja: 13:23
Autor: Angela
Najprawdopodobniej zawał serca był przyczyną nagłej śmierci pracownika MPGK, 40 – letniego kierowcy ciągnika, który zmarł dzisiaj przy ulicy Orkana w Jeleniej Górze. Sprawę bada policja, prokuratura oraz Państwowa Inspekcja Pracy.

O śmierci 40-letniego mężczyzny z Wojcieszyc policję poinformowano około godziny 11. Na miejscu okazało się, że jest to pracownik MPGK, który był od rana w pracy. Kierował ciągnikiem z przyczepą, na którą ładowane było drewno dla Towarzystwa Brata Alberta.

Podczas gdy inni pracownicy załadowywali opał, 40 – latek zmarł. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, jednak kierowcy nie udało się uratować. Mężczyzna w Miejskim Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej pracował ponad 15 lat. Prawdopodobnie chorował wcześniej na serce, ale mógł pracować.

– Miał wszystkie wymagane badania i został przez lekarzy dopuszczony do pracy – mówi Michał Kasztelan, prezes MPGK. – Przyszedł dzisiaj normalnie do pracy i nic nie wskazywało na to, żeby źle się czuł czy nie mógł pracować. Na nic się nie uskarżał.
O szczegółach zdarzenia będzie można powiedzieć więcej dopiero kiedy sprawę zbada prokuratura, policja i PIP.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (43)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group