Zalogowanych: 24

II-liga koszykarzy: Open Florentyna – Sudety Jelenia Góra: I–liga jest nasza!!! (zapis relacji LIVE)

Środa, 4 maja 2011, 11:58
Aktualizacja: Czwartek, 5 maja 2011, 17:48
Już dzisiaj od godziny 18:30 koszykarze jeleniogórskich Sudetów rozpoczynają decydujące starcie w Pleszewie, którego zwycięzca zapewni sobie prawo gry w I–lidze w następnym sezonie. Zapraszamy kibiców, którzy nie będą mogli wspierać naszej drużyny w Pleszewie do śledzenia relacji tekstowej z dzisiejszego spotkania.

Zwycięzcy odcinają siatkę, a przegrani będą jeszcze mieli szansę na awans w dodatkowym turnieju barażowym, w którym wystąpią przegrani finaliści trzech grup II-ligi.

Mecz dobrze rozpoczynają jeleniogórskie Sudety, po 60 sekundach prowadzimy 4:0.

Po 5 min. wciąż jesteśmy z przodu wygrywając różnicą pięciu "oczek" - 10:5.

Po celnych rzutach wolnych Matczaka powiększamy naszą przewagę, w 7 min. prowadzimy 12:5

W ostatnich trzech minutach pierwszej odsłony nie potrafiliśmy dorzuć punktów, rywale podgonili wynik, po pierwszej kwarcie prowadzimy jednak 12:9!

W 12 min. wciąż jesteśmy z przodu, wygrywamy 17:13, dodatkowo trzy faule na swoim koncie ma już Ecka

Gospodarze trafiają po raz pierwszy za 3 punkty i prowadzą 20:19.

Z dystansu trafia Łukasz Niesobski, po 15 minutach prowadzimy 25:21

19 min. - gospodarze podkręcają tempo i wychodzą na minimalne prowadzenie - 30:29

Kolejne trzy "oczka" dla Openu, gospodarze prowadzą do przerwy 33:30.

Najlepiej punktujący po 20 minutach

Open: Stankiewicz (8), Kaczmarzyk (8), Gacek (5), Dryjański (5)

Sudety: Matczak (12), Ł. Niesobski (8), Samiec (4)

Jak na razie zawodzimy ze skutecznością rzutów za 2 punkty - jedynie 31%

Zmniejszamy nieco przewagę gospodarzy, w 22 min. jest 34:32 dla miejscowych

Wciąż dwa punkty przewagi Openu, Rafał Niesobski trafia jeden rzut wolny - 35:33

Akcja 2+1 Dryjańskiego rywale odskakują na pięć punktów - 38:33

W 25 min. po czwartym przewinieniu Wilusza na parkiet wchodzi Czekański. Na tablicy wyników 38:34

Ecka trafia za 3 punkty, gospodarze znów odskakują - 41:36

Przechwyt i kontra Rafała zmniejszamy dystans, przegrywając 40:43

Kolejny punkt Rafała Niesobskiego - 43:41 dla Openu

Prosta strata Rafała, w odpowiedzi Gacek kończy akcję wsadem wyprowadzając swoją drużynę na prowadzenie 48:41. Chwilę później Matczak zdobywa 2 punkty i znów przegrywamy pięcioma "oczkami"

Równo na 60 sekund przed zakończeniem trzeciej ćwiartki na tablicy wyników jest 50:46

Wynik nie uległ zmianie jest 50:46 - proste błędy w szeregach obu ekip, widać stawkę tego meczu, walczymy dalej przed nami ostatnie 10 minut!

Gospodarze prowadzą 54:49 do końca 6 minut

Rafał rzutami wolnymi zmniejsza na pięć minut przed końcem naszą stratę - 51:54!

Po trafieniu za 2 punkty Czecha 56:53 dla Pleszewa

Niespełna 4 minuty do końca, przegrywamy 54:57

Łukasz trafia za 3 punkty na 2 min. i 38 sekund przed końcem rywale wygrywają już tylko 59:57!

Czech akcja 2+1 i na 2 minuty przed końcem 61:60 dla Openu

60 sekund do końca Rafał celnymi wolnymi wyprowadza nas na prowadzenie 62:61!!!

Sześć sekund do końca 68:66 dla nas, piłka gospodarzy

Wygrywamy 69:66, I-liga jest nasza, odcinamy siatkę w Pleszewie!!