Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Poniedziałek, 15 grudnia
Imieniny: Celiny, Ireneusza, Niny
Czytających: 9159
Zalogowanych: 41
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Omal nie doprowadziła do tragedii

Czwartek, 11 stycznia 2018, 15:35
Autor: 112
Jeleniogórscy policjanci zatrzymali kobietę, która swoim zachowaniem stworzyła realne zagrożenie dla mieszkańców wielorodzinnego budynku, bo… podpaliła wyposażenie swojego mieszkania.

Wczoraj (10.01) około godziny 21.30 policjanci zostali powiadomieni przez strażaków, że z mieszkania budynku wielorodzinnego wydobywa się dym. Do zdarzenia doszło w jednej z miejscowości powiatu jeleniogórskiego.

Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że 67-letnia kobieta w swoim mieszkaniu podpaliła jego wyposażenie. Strażacy w porę ugasili ogień i oddymili budynek. W wyniku zdarzenia mieszkania opuściło 6 lokatorów. Na szczęście nikomu nic się nie stało i nikt nie korzystał z pomocy medycznej. Po zakończonej akcji wszyscy powrócili do swoich mieszkań.

Kobieta była nietrzeźwa. Została zatrzymana w policyjnym areszcie. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tego zdarzenia .

Sonda

Czy parkujesz samochód pod domem/ blokiem czy w garażu?

Oddanych
głosów
852
Pod domem/blokiem na parkingu
58%
W garażu
34%
W inny sposób
8%
 
Głos ulicy
"Bardzo dobra kawa" – Jarmark w Jeleniej Górze
 
Warto wiedzieć
Fortuny robią wrażenie. Oto najbogatsi Polacy ostatnich lat
 
Rozmowy Jelonki
Odczarować śmierć
 
112
Dachowanie w lesie
 
Aktualności
Regionalne książki pod choinką
 
Aktualności
Radość dla dzieci z rodzin wspieranych przez MOPS
 
Aktualności
Świąteczne tłumy na Placu Ratuszowym
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group