Zalogowanych: 24

IV-liga: Olimpia przegrywa z rezerwami Miedzi

Niedziela, 24 sierpnia 2014, 19:54
Aktualizacja: 22:38
Porażką Olimpii Kowary zakończył się wyjazdowy mecz w Legnicy z miejscowymi rezerwami Miedzi. Kowarzanie po ubiegłotygodniowym zwycięstwie 3:2 ze Zjednoczonymi Żarów, teraz przegrali 1:3 z Miedzią II.

Od początku spotkania widać było różnicę, a ta była na korzyść gospodarzy wzmocnionych spadami z I-ligowej drużyny. Po kwadransie gry Olimpia przegrywała 0:1, jednak dzięki ambitnej postawie naszej ekipy udało się wyrównać za sprawą Adriana Nowińskiego. Goście mieli swoje szanse na wyjście na prowadzenie jednak z drugiego gola cieszyli się rywale prowadząc do przerwy 2:1. Końcowy rezultat ustalony został w 78. minucie, podopieczni Krzysztofa Kapelana mogli jeszcze zmniejszyć straty, a nawet wyrównać, ale dwóch wybornych okazji do zdobycia gola nie wykorzystał Julian Rudnicki.

Miedź II Legnica - Olimpia Kowary 3:1 (2:1)
Gole: 1:0 Zieliński (13'), 1:1 Nowiński (18'), 2:1 Chrzanowski (38'), 3:1 Nowak (82')
Skład Miedzi: Budzyński - Bartczak, Księżniakiewicz, Tanżyna (88' Wosiek), Kulasa, Cierpka (46' Wichłacz), Kakoko (46' Nowak), Szymański (62' Zatwarnicki), Zieliński, Machaj (83' Wójcik), Chrzanowski (72' Wasilewski).
Skład Olimpii: M. Gilewski, Kraiński, Nowiński, Smoczyk, Han, J. Gilewski, Malarowski (65' Szaraniec), Zatylny (70' Denis), Chajewski (52' Udod), Kędzierski (56' Rudnicki), Krupa.