Środa, 25 maja
Imieniny: Grzegorza, Magdaleny
Czytających: 6005
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dolny Śląsk: Okrutny ojciec

Poniedziałek, 12 września 2005, 0:00
Aktualizacja: Piątek, 13 stycznia 2006, 20:11
Autor: Słowo Polskie Gazeta Wrocławska
Policja twierdzi, że Piotr K. ze szczególnym okrucieństwem znęcał się nad swoim 15-miesięcznym synem.

Piotr K. przyznał się do pobicia dziecka. Policjantom zeznał, że nie spał przez dwie noce, był zmęczony, a chłopiec płakał. To go zdenerwowało. Podszedł do łóżeczka i mocno rzucił dzieckiem na materac.

Zatrzymany przyznał się tylko, że raz bił dziecko – mówi Piotr Klimaszewski ze złotoryjskiej policji. – Wystąpimy do sądu o aresztowanie go na trzy miesiące. Za tego typu przestępstwo grozi do 10 lat więzienia.

Nieprzytomnego chłopczyka znalazła matka. Karetka przywiozła go w środę do legnickiego szpitala. Badania tomograficzne wykazały, że malec ma złamaną kość potyliczną i dwa żebra oraz liczne siniaki na całym ciele. Matka pokrętnie tłumaczyła, że mały Kacper spadł ze schodów albo uderzył się podczas zabawy.

Policja zatrzymała 25-letniego ojca. Lekarze przebadali także czteromiesięczną siostrę Kacpra. Nie stwierdzili u niej obrażeń. Dziewczynką na razie zaopiekowała się jej babcia. Piotr K. jest rencistą, mieszka w jednej z wsi koło Złotoryi. Sąsiedzi mówią, że to spokojna, trzymająca się na uboczu rodzina. Nigdy nie widzieli, żeby Piotr K. pił alkohol.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group