Sobota, 15 sierpnia
Imieniny: Marii, Napoleona
Czytających: 6328
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Okradł skup złomu

Wiadomości: Kotlina Jeleniogórska
Czwartek, 20 września 2007, 0:00
Aktualizacja: Czwartek, 20 września 2007, 8:35
Autor: TEJO
Wśród złodziejskich fantów kable telefoniczne, krany i inne metale.

Zamiast włóczyć się po ruinach i placach budów w poszukiwaniu cennych metali, 17-latek z Piechowic postanowił się nie przemęczać i… okradł skup złomu.
Zabrał stamtąd miedziane przewody elektryczne oraz inne elementy metali kolorowych. Złodziejaszek działał od sierpnia. Niedawno wpadł w ręce policji. Na koncie miał znacznie więcej występków.

– Funkcjonariusze ustalili, że 17-latek jest również sprawcą wielu innych kradzieży mienia na terenie Piechowic. Chłopak ukradł kable telefoniczne przy jednej z dróg, na stadionie miejskim włamał się do zaparkowanego busa, z którego ukradł różne elementy metalowe, włamał się również do szatni na stadionie, z której ukradł krzesła oraz baterie przy kranach – wymienia nadkom. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Policjanci ustalają teraz, do kogo należały skradzione przedmioty. A 17-latka czeka sprawa przed sądem rodzinnym i nieletnich.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~jacol 20-09-2007 22:58
I bardzo dobrze, skupy złomu skupują metale kolorowe nie interesując się skąd pochodzą, zazwyczaj z kradzieży, a teraz sami się przekonali jak to smakuje być okradzionym.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group