Piątek, 19 sierpnia
Imieniny: Bolesława, Juliana
Czytających: 3585
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kraków: Ogólnopolskie Seminarium szkoleniowe Oyama Karate – Rafał Majda wyróżniony

Sobota, 27 października 2012, 1:22
Aktualizacja: Sobota, 27 października 2012, 14:00
Autor: MDvR
Kraków: Ogólnopolskie Seminarium szkoleniowe Oyama Karate – Rafał Majda wyróżniony
Fot. użyczone
W hali sportowej Centrum Rozwoju Com–Com Zone w Krakowie odbyło się Ogólnopolskie Seminarium Oyama Karate poświęcone kumite (walce). Wzięło w nim udział blisko 110 instruktorów i zawodników z całego kraju, nie zabrakło akcentu jeleniogórskiego.

W ramach mityngu odbyły się: seminarium sędziowskie poświęcone zmianom w przepisach konkurencji kumite, trening z zaawansowanymi kopnięciami i kombinacjami z ich użyciem. Nie zabrakło akcentu jeleniogórskiego - dwa treningi w zakresie taktyki walki w knockdown karate /kombinacje ofensywne i defensywne/ poprowadził Shihan Rafał Majda (5 dan), główny trener i prezes Jeleniogórskiego Klubu Oyama.

Pomiędzy zajęciami odbyło się uroczyste wręczenie pasów i certyfikatów mistrzowskich dan przez Hanshi Jana Dyducha (8 dan) uczestnikom czerwcowego egzaminu z udziałem Wielkiego Mistrza Shigeru Oyamy (10 dan) - USA. Ponadto z rąk dyrektora Oyama IKF, dyplomy i oryginalne czarne pasy na stopień 5 dan (nominacja) otrzymali Shihan: Rafał Majda (Jelenia Góra), Waldemar Leończyk (Słupsk), Piotr Bakoń (Warszawa) i Ryszard Żółty (Kraków).

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group