Sobota, 25 czerwca
Imieniny: Doroty, Łucji
Czytających: 4258
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Oferta na ferie w Muzeum Karkonoskim

Piątek, 26 stycznia 2018, 8:23
Autor: Paweł Guszała
Jelenia Góra: Oferta na ferie w Muzeum Karkonoskim
Fot. Paweł Guszała
Do końca ferii zostało już dla dolnośląskich dzieci tylko kilka dni. Mimo to w regionie nadal nie brakuje propozycji na spędzenie czasu wolnego. Ofertę dla swoich starszych i młodszych klientów przygotowało Muzeum Karkonoskie w Jeleniej Górze. Warto jej się przyjrzeć.

Feryjne zajęcia będą odbywać się w Muzeum Karkonoskim aż do 27 lutego we wtorki, środy, czwartki i piątki, w godzinach od 9:00 do 15:00. We wtorki zaplanowano warsztaty artystyczne na których robione będą maski karnawałowe, w środy ozdobne zawieszki, w czwartki gwiazdy kolędnicze a piątki gwiazdy plecione. W ten prosty sposób można puścić wodze artystycznej wyobraźni, wyżyć się artystycznie, a to wszystko pod okiem doświadczonych instruktorów.

Dodatkową atrakcją jest zwiedzanie Muzeum Karkonoskiego. Więcej informacji można zasięgnąć na stronie internetowej www.muzeumkarkonoskie.pl lub na muzealnym Facebooku. Zainteresowane grupy powinny wcześniej się umawiać. Zapisy prowadzone są pod numerem telefonu: 757523465.

Niezależnie od warsztatów feryjnych, w Muzeum Karkonoskim odbywają się podobne spotkania w ramach stałej oferty. W ich trakcie tworzy się chociażby obrazek ze szkła lub szklane kamieniczki.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group