Piątek, 14 sierpnia
Imieniny: Maksymiliana, Alfreda
Czytających: 3900
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Odśnieżał zatoczkę, uderzył w autobus

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Środa, 13 stycznia 2010, 15:45
Aktualizacja: 15:46
Autor: Angela
Do kolizji autobusu MZK z ciągnikiem odśnieżającym zatoczkę autobusową doszło dzisiaj przy ulicy Staszica.

Kierowca ciągnika przy wycofywaniu zagapił się i uderzył w autobus miejski uszkadzając jego lusterko i bok. Nikomu nic się nie stało. Sprawcę ukarano mandatem i sześcioma punktami karnymi.

Policja apeluje do kierujących o ostrożność, przestrzega przed śliską nawierzchnią dróg i trudnymi warunkami na jezdniach, szczególnie bocznych. Przyda się więc zdjęcie nogi z gazu i wzmożona czujność zmotoryzowanych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (17) Dodaj komentarz

~wie 39 13-01-2010 16:00
nie odśnieżać ulic-niech policja sama sobie odśnieża
rymcycymcy 13-01-2010 16:06
Od razu mówiłem, że z tego odśnieżania nic dobrego nie wyniknie ! :)
~ 13-01-2010 16:24
"...szczegolnie bocznych...", te boczne przydałoby sie odsniezyc, bo co chwile ktos sie zakopuje.
~ja 13-01-2010 16:38
jak czytam te nędzne apele policji to się flaki przewracają na drugą stronę. Zmieńcie płytę. A tak swoją drogą może tak mandatami nagrodzić tych co odśnieżają, bo coś kiepsko im to idzie...
*piipi* 13-01-2010 17:02
..męzczyzni w czasie trwania *zimy ..stają sie *automatycznie ..BAŁWANAMI ! ..(..czytaj. w/w art.rep.Angeliki..)
~do ja 13-01-2010 17:44
masz racje moze by tak pozadny mandat i punkty dowalic tym co nie wypuscili maszyn do odsniezania w odpowiednim czasie
~ona 13-01-2010 17:56
ciekawe jakim cudem jest ślisko, skoro soli jak na lekarstwo,zakopać się można prawie wszędzie, a o górach śniegu,czekających na wywiezienie z centrum przypomniano sobie dopiero wczoraj....
~Nowak Jerzy 13-01-2010 22:09
Ten prezydent to katastrofa dla naszego miasta i kara za grzechy popełnione i nie. Nie jest w stanie dopilnować swoich służb i pogonić do odśnieżania miasta. Ulice śliskie , chodniki nieodśnieżone, ludzie brną po kolana w śniegu, stłuczki, korki, nerwy. A w Karpaczu i Szklarskiej drogi posypane solą, czarne, dziesiątki ludzi i koparki, samochody odśnieżają i wywożą śnieg. Czy Obrębalski przylatuje do pracy śmigłowcem w ciemnych okularach albo przyjeżdża metrem i nie widzi tej klęski żywiołowej w mieście. TO JEST TOTALNA INDOLENCJA.Niech twoja kadencja skończy się jutro bo mamy cie serdecznie dosyć.
~cimo 13-01-2010 23:54
Urzedniki miejskie powinni chodzić do Urzędu PIECHOTĄ !! Jakby sie wypierniczyli na schodkach na Podwalu lub zjechali na d po schodkach z wiaduktu do Drzymały, meszty przemokłyby, to może wywiezienie śniegu z chodników okazałoby się WYKONALNE !! Szklarska Poręba i Karpacz mieli głowne ulice CZARNE jeszcze w sobotę w południe (mam fotki), a Jelenia Góra TRZY dni po ustaniu opadów ma burdel na ulicach. Łapę po opłaty za parkingi biorą , kurna ZA CO ???? To jest opłata parkingowa a nie za jazdę po poligonie . Nie stać was aby za dni bez przygotowanych parkingów NIE BRAĆ OPŁATY !! A są takie miasta i to w Polsce .
Cień 14-01-2010 0:40
"serdecznie dosyć"? Delikatnie to napisane, pewnie przez ten śnieg, bo można się pośliznąć.
~~olek 14-01-2010 9:23
któryś burmistrz już to powiedział wcześniej, ale pozwole sobie przytoczć ten tekst: "po co odśnieżać, przecież samo się kiedyś stopi", nasz prezydent najwidoczniej wziął sobie te słowa do serca
~wbb 14-01-2010 9:28
Nie wiem jakim środkiem lokomocji Prezydent udaje sie do Ratusza ale wiem,że droga w okolicach jego domu jest CZARNA,czyli można,ale wiecie,że odśnieża Kasztelan a Kasztelan-szef firmy podległej komu?No własnie.
~Pelaska 14-01-2010 9:36
Wlasnie oddalam wczoraj auto do naprawy, bo żeby zaparkować na zabobrzu trzeba się wbijać w 30 cm zaspy, co niestety czasem, tak jak np u mnie, może skończyć się uszkodzonym tłumikiem... A może by tak sądzić się z miastem za szkodę jaką poniosę? :)
~^^ 14-01-2010 10:01
Pippi To Może Ty Sama Będziesz Odśnieżać ??
Cień 14-01-2010 10:38
Do Pelaska. Teraz już wiesz, że nie wolno wbijać się w zaspy, ale nie przejmuj się, kiedyś miałem taki sam przypadek.
~xyz 14-01-2010 11:29
cały ten bałagan u nas to przez papadryli którzy niestety nami żądzą i biorą kasę za tak naprawdę nic.nowobogatcy w d..ę lepsi...!!!!!!!!!!!
~cez 20-01-2010 9:35
Ostatnio obserwowałem jak przy ul Sudeckiej pan koparką odśnieżał przystanek i z 20m chodnika obok, do tego miał drugiego specjalistę do pomocy który go kierował, wiecie ile czasu im zajęło ogarnięcie jednego przystanku? GODZINĘ... KOPARKĄ! Nie wierzyłem że za kierownicą siedzi facet, bo mam wrażenie że lepiej by sobie poradziła osoba po wyjściu z egzaminu na kat. B. I nie dziwi mnie już że wszędzie jest taki syf, skoro przy odśnieżaniu pracują tak bystrzy ludzie. Bałbym się mu łopatę dać do ręki a co dopiero dużą koparkę.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group