Poniedziałek, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 8468
Zalogowanych: 16
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Odpowiedź na zarzuty Piotra Kubana

Czwartek, 21 stycznia 2010, 22:32
Aktualizacja: Piątek, 29 stycznia 2010, 11:51
Autor: ahawer
Przepraszam pana Piotra Kubana za wykorzystanie w moich tekstach informacji, przecinków, kropek, średników i innych znaków diakrytycznych zaczerpniętych z notek prasowych w portalu jg24 bez podania źródła ich pochodzenia.

Nie zgadzam się z pomówieniem, jakobym w ten sposób dopuściła się plagiatu notatek prasowych z ww. portalu. Jeśli pan Piotr Kuban uważa inaczej, sprawą powinien zająć się sąd. Jelenia Góra jest miastem niewielkim, a sport – materią specyficzną. Autorzy materiałów dziennikarskich często podpierają się tymi samymi komunikatami wysłanymi przez organizatorów imprez do różnych redakcji. Nie sposób więc brać pod uwagę splagiatowania.

Przepraszam także zespół redakcyjny Jelonki, z wydawcami i redaktorem naczelnym na czele, że – korzystając z informacji obcych bez podania ich źródła – naraziłam na szwank dobre imię tygodnika i portalu. Słowa przeprosin kieruję także do kibiców, których zawiodłam.

Dziękuję jednocześnie moim przełożonym, że mimo tej niefortunnej dla mnie sytuacji i zawiedzionego zaufania, jakim mnie obdarzyli, dali mi jeszcze jedną szansę, na co zapewne nie liczył pan Piotr Kuban, występując nie tyle przeciwko mojej osobie, ile przeciwko całej załodze Jelonki.com

Jest mi niezmiernie przykro i liczę również na Państwa wyrozumiałość.
Aldona Hawer

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
1048
Tak
26%
Nie
67%
Nie wiem
7%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group