Sobota, 20 sierpnia
Imieniny: Bernarda, Sobiesława
Czytających: 3004
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Odlotowo w Okrąglaczku

Czwartek, 31 maja 2018, 6:45
Aktualizacja: Piątek, 1 czerwca 2018, 7:26
Autor: WAC
Jelenia Góra: Odlotowo w Okrąglaczku
Fot. WAC
Pod znakiem doskonałej zabawy dla dzieci i ich rodziców stał Festyn Rodzinny, który odbył się wczoraj (30.05) w Miejskim Przedszkolu nr 27 „Okrąglaczek” w Jeleniej Górze.

Festyny Rodzinne w „Okrąglaczku” odbywają się od wielu lat tradycyjnie pod koniec maja, z okazji Dni Dziecka i Dnia Matki oraz zbliżającego się Dnia Ojca.

Organizatorami imprezy były Rada Pedagogiczna oraz Rada Rodziców placówki. Jej program jest tak ułożony, aby przedszkolaki mogły się wspaniale bawić wraz ze swoimi rodzicami. Nie inaczej było i w tym roku.

Rodzice maluchów z poszczególnych grup mieli do pokonania siedem stanowisk, na których były m.in. skoki w workach, strzał do bramki, skakanie na skakankach i kręcenie hula – hopem. Wielkim zainteresowanie cieszył się też konkurs przeciągania liny, w którym zażarcie rywalizowali tatusiowie przedszkolaków oraz turniej piłkarski dla dzieci na mobilnym boisku.

Podczas imprezy w ogrodzie „Okrąglaczka” nie zabrakło tak lubianych przez dzieci: malowania buziek, tatuaży które dzieciom przywiózł zaprzyjaźniony z „Okrąglaczkiem” Grzegorz Rybarczyk ze Straży Miejskiej, pokazów wozów Straży Pożarnej i ratownictwa medycznego oraz loterii fantowej, w której „każdy los wygrywał”. Dochód ze sprzedaży losów zasili budżet placówki z przeznaczeniem na wyjazdy na wycieczki i inne imprezy dla przedszkolaków. Dodatkowo w trakcie licytacji można było wylicytować paczki z tajemniczą zawartością, a dochód z niej był przeznaczony na organizację kolejnego festynu Na głodnych czekały pyszne potrawy przygotowane przez panie z przedszkolnej kuchni oraz ciasta upieczone przez nauczycielki.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group