Czwartek, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 4046
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Odbudowywanie publiczności z „Muflonem”

Piątek, 16 października 2020, 13:15
Autor: MDK Muflon
Jelenia Góra: Odbudowywanie publiczności z „Muflonem”
Fot. Archiwum MDK Muflon
Miejski Dom Kultury „Muflon” w Jeleniej jako jedyna instytucja kultury z Dolnego Śląska został zaproszony do udziału w II Małopolskim Kongresie Dyrektorów Domów Kultury. 22 października Agnieszka Gierus - kierowniczka działu imprez w MDK „Muflon” weźmie udział w panelu dyskusyjnym pt. „Odbudowywanie publiczności”.

Małopolski Kongres Dyrektorów Domów Kultury to zapoczątkowane w ubiegłym roku spotkanie osób zarządzających domami kultury w Małopolsce, będące okazją do poznania się, rozmowy i wymiany doświadczeń. W tym roku spotkanie będzie jednak wyjątkowe, tak jak wyjątkowa jest otaczająca nas rzeczywistość.

Jak pandemia zmieniła domy kultury? Czy odbiorcy chętnie wracają do aktywnego udziału w proponowanych działaniach? Czy można już mówić o działalności hybrydowego domu kultury? To między innymi na te pytania odpowiedzi poszukają zaproszeni eksperci i ekspertki.

Panel dyskusyjny Odbudowywanie publiczności z udziałem Beaty Dubiel-Stawskiej – ekspertki i trenerki w europejskich projektach ADESTE i CONNECT z obszaru audience development (zarządzanie i rozwój relacji w sektorze kultury), Agnieszki Gierus – przedstawicielki Miejskiego Domu Kultury Muflon w Jeleniej Górze, Sylwii Mochól – przedstawicielki Domu Kultury Kadr w Warszawie oraz Magdaleny Smagi – dyrektorki Limanowskiego Domu Kultury – poprowadzi Tomasz Włodarski z Małopolskiego Instytutu Kultury w Krakowie.

Więcej informacji na temat Kongresu na stronie Organizatora: http://mik.krakow.pl/kongres/ Zainteresowani są proszeni o rejestrację. II MKDDK odbędzie się online.

Twoja reakcja na artykuł?

1
33%
Cieszy
0
0%
Hahaha
2
67%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group