Wtorek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 12017
Zalogowanych: 20
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Karpacz: Od dzisiaj Muzeum Klocków Lego – za darmo

Środa, 8 kwietnia 2015, 8:09
Aktualizacja: 16:03
Autor: Org
Karpacz: Od dzisiaj Muzeum Klocków Lego – za darmo
Fot. Archiwum Muzeum
W dniach 8–12 kwietnia w godzinach od 10.00 do 17.00 mieszkańcy Jeleniej Góry mogą za darmo odwiedzić Prywatne Muzeum Techniki i Budowli z Klocków Lego, które mieści się w Karpaczu przy ulicy Mickiewicza 11.
– Nasza ekspozycja ulokowana jest na dwóch kondygnacjach, składa się z dziewięciu sal tematycznych. Znajdują się tu m.in. makiety najciekawszych tematycznie serii Lego (Miners, Atlantis, Star Wars, Technic, City i wiele innych), jak również wiele autorskich budowli – informują organizatorzy

Dużo emocji i radości z pewnością sprawi każdemu zwiedzającemu to, że sam może uruchomić np. pociąg, posterować maszyną budowlaną lub wprawić w ruch najróżniejsze elementy każdej z makiet, dzięki czemu staną się one małym światem tętniącym życiem. Ciekawscy też znajdą tu coś dla siebie, gdyż mogą dowiedzieć się interesujących rzeczy odnośnie modeli znajdujących się na ekspozycji. Dzięki Prywatnemu Muzeum Techniki i Budowli z Klocków Lego można choć przez chwilę poczuć się jak dziecko, a dzieci zaś z pewnością pobudzą tu swoją wyobraźnię. Bez względu na wiek po obejrzeniu ekspozycji można spróbować swoich sił, wykazać się kreatywnością i na miejscu stworzyć równie nietypowe budowle, jak te dopiero co obejrzane.

Bezpłatne wejście do muzeum - tylko za okazaniem dowodu osobistego z adresem zameldowania w Jeleniej Górze lub w okolicznych miejscowościach.

Kontakt:
Prywatne Muzeum Techniki i Budowli z Klocków Lego
ul. Mickiewicza 11, 58-540 Karpacz wejście do głównej ulicy.
mail: kontakt@muzeumklockow.pl
www.muzeumklockow.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (19)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group