Piątek, 1 lipca
Imieniny: Haliny, Marcina, Mariana
Czytających: 6664
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: O pracy poza granicami w Hotelu Europa

Środa, 7 grudnia 2011, 9:27
Aktualizacja: 9:28
Autor: Agrafka
Targi Pracy i Informacji o Mobilności rozpoczną się już dziś o godz. 12.00 w Hotelu Europa przy ul. 1 Maja i potrwają do godz. 16.00. Jest to czterodniowe międzynarodowe przedsięwzięcie organizowane przez Europejskie Służby Zatrudnienia Eures w Dolnośląskim Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Wałbrzychu, Wrocławiu, Jeleniej Górze i Legnicy.

Wszyscy, którzy planują swoją karierę zawodową za granicą lub powrócili z zagranicy i potrzebują rzetelnej informacji nt. rynku pracy w Europie i Polsce, będą mieli okazje na indywidualne rozmowy z doradcami Eures z 6 krajów EOG – Czech, Niemiec, Szwajcarii, Holandii, Wielkiej Brytanii oraz Norwegii.

W targach biorą również udział pracodawcy z Niemiec, Holandii, Wielkiej Brytanii i Francji, którzy poprowadzą rekrutacje do pracy w swoich firmach. Zagraniczni pracodawcy będą prowadzili nabory na takie stanowiska jak: spawacze, monterzy instalacji wodnych/ocieplenia/gazu, elektrycy, kierowcy samochodów ciężarowych, mechanicy naczep/przyczep/ciężarówek, pracownicy wulkanizacji, osoby do zbioru truskawek/pomidorów/ogórków/papryki/żonkili, osoby do szczepienia drzew owocowych, pielęgniarki, opiekunowie osób starszych, wsparcie techniczne, serwis obsługi klientów, krojczy/a, szwacz/ka, ślusarze, tokarze CNC, operatorzy wózków widłowych, stolarze, magazynierzy, pracownicy przy produkcji, operatorzy maszyn.

Do wzięcia udziału zostali zaproszeni także doradcy zawodowi z Centrów Informacji i Planowania Kariery Zawodowej, pracowników koordynacji systemów zabezpieczenia społecznego, OHP i inne instytucje z obszaru rynku pracy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (33) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group