Wtorek, 5 lipca
Imieniny: Antoniego, Karoliny, Marii
Czytających: 7229
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Nowe boisko dla „Rzemiosł” coraz bliżej realizacji

Wtorek, 5 lipca 2011, 8:34
Aktualizacja: 8:35
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Nowe boisko dla „Rzemiosł” coraz bliżej realizacji
Fot. Archiwum
Robtenis Budownictwo Sportowe Robert Kłos z Warszawy wybuduje nowe wielofunkcyjne boisko dla Zespołu Szkół Rzemiosł Artystycznych w Jeleniej Górze. Koszt obiektu to po przetargu niewiele ponad 384 tys. zł. Będzie gotowy z początkiem roku szkolnego, czyli we wrześniu br.

Aktualnie Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych boisko asfaltowe, które nie spełnia ani kryteriów takich obiektów, ani swojej funkcji. Od września br. uczniowie będą mogli jednak ćwiczyć na nowym obiekcie.

Do dyspozycji będą mieli dwa boiska do koszykówki o wymiarach 15,1mx27,0 m, dwa boiska do siatkówki ( 9m x 18m) oraz boisko o nawierzchni z trawy syntetycznej do piłki ręcznej (20m x 40m). Całość zostanie odwodniona i ogrodzona siatką o wysokości 1,5 m. Zamontowane zostanie też nowe wyposażenie wszystkich boisk.
Firma Robtenis Budownictwo Sportowe Robert Kłos z Warszawy wygrała w przetargu z trzema konkurentami z Wrocławia i Jeleniej Góry. Jedynym kryterium w przetargu była cena. Prace przy budowie nowego obiektu ruszą na dniach.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group