Środa, 7 czerwca
Imieniny: Roberta, Wiesława
Czytających: 8312
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Notoryczny złodziej pod kluczem

Środa, 7 grudnia 2016, 0:13
Aktualizacja: 0:15
Autor: 112
Jelenia Góra: Notoryczny złodziej pod kluczem
Fot. Archiwum
Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na dwa miesiące wobec 20–letniego mężczyzny bez stałego miejsca zamieszkania, podejrzanego o serię przestępstw przeciwko mieniu, których dopuścił się w tym roku w Jeleniej Górze.

20-latek włamywał się i okradał pomieszczenia gospodarcze, piwnice, samochody, sklepy, a także kradł co mu wpadło w ręce. Jak ustalili funkcjonariusze, na początku grudnia włamał się i okradł sklep spożywczy, skąd wyniósł mienie o wartości blisko 3 tysiące złotych. Był to alkohol, papierosy oraz gotówka.

- Ponadto funkcjonariusze ustalili, że w nocy z 27/28 listopada włamał się do jednej z pizzerii w Jeleniej Górze, skąd ukradł napoje oraz pieniądze. 20-latek następnej nocy również podjął próbę włamania do tej samej pizzerii, ale został spłoszony przez właściciela. Ma na koncie również kradzież dwóch zewnętrznych kamer monitoringu o wartości ponad 1000 zł. Łącznie 20-latek od stycznia do grudnia br. dopuścił się w Jeleniej Górze kilkudziesięciu tego rodzaju przestępstw – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy szkoły chronią przed rówieśniczą przemocą, zapewniając uczniom bezpieczeństwo w tym względzie?

Oddanych
głosów
972
Tak
10%
Nie
85%
Nie wiem
6%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group