Środa, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 4705
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

SZKLARSKA PORĘBA: Nocne zjazdy w pełnym świetle

Środa, 18 sierpnia 2010, 7:49
Aktualizacja: 7:51
Autor: RED
SZKLARSKA PORĘBA: Nocne zjazdy w pełnym świetle
Fot. RPR
– Najwyższa w naszej części Europy karuzela Alpine Coaster wybudowana w tym roku w Szklarskiej Porębie została dodatkowo oświetlona – poinformował Rodzinny Park Rozrywki Esplanada w Szklarskiej Porębie. Dzięki temu można korzystać z urządzenia nawet po zapadnięciu zmierzchu.

Na zjeżdżalni grawitacyjnej zakończono I etap architektonicznego oświetlenia tej nowej atrakcji turystycznej. Całoroczne urządzenie już dzisiaj może pracować po zmierzchu, dzięki doświetleniu, jakie wybudowano na
całej trasie atrakcyjnego zjazdu przez park Esplanada.

Jak zapewniają gospodarze Rodzinnego Parku Rozrywki – dzięki dodatkowym lampom LED doświetlone zostały słupy tzw. karuzeli – przejazd jest jeszcze bardziej atrakcyjny. A to jeszcze nie wszystkie świetlne uzupełnienia. Przed sezonem jesienno-zimowym, kiedy zmierzch zapada wcześniej, dyrekcja RPR, zamontuje kolejne reflektory, które uwypuklą detale konstrukcji.

Szklarskoporębska Alpine Coaster jest – zdaniem koneserów – jedną z najciekawszych, a w opinii wielu, najciekawszym tego typu urządzeniem w Polsce. Ostre zakręty, uskoki i duża prędkość z jaką przejeżdża się park i wreszcie "karuzela nad dachami" Szklarskiej Poręby z przepiękną panoramą na Karkonosze i miasto, dają wiele wrażeń i emocji. Z uroków tych korzystają całe rodziny. Zjeżdżalnia czynna jest codziennie od 10.00. W sezonie letnim działa do godziny 22.00, a zimą do godziny 21.00. Dzięki specjalnym daszkom montowanym na wózkach, ze zjeżdżalni można także korzystać w czasie niewielkiego deszczu i mżawki, a zimą podczas opadów śniegu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (18)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
1196
Tak
26%
Nie
67%
Nie wiem
7%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group