Piątek, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 6706
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Niedzielne kraksy przez nadmierną prędkość i nieuwagę

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Poniedziałek, 10 października 2011, 10:32
Aktualizacja: 10:32
Autor: Angela
Fot. Michał Matyjaszczuk
Wczoraj przy ulicy Wolności doszło do dwóch poważnie wyglądających kolizji drogowych, z których dwie osoby trafiły do szpitala. Na szczęście skończyło się ogólnych potłuczeniach i zniszczonych pojazdach.

Pierwsze zdarzenie miało miejsce na skrzyżowaniu ulicy Wolności z ul. Żeromskiego w Jeleniej Górze. Około godz. 15.00 kierowca opla corsy nie zachował odpowiedniej odległości między pojazdami i najechał na tył renault scenic. Poszkodowana trafiła do szpitala, jednak po badaniach została wypuszczona do domu.

Drugie, poważniejsze zdarzenia miło miejsce zaledwie kilka minut później przy ul. Wolności w Cieplicach. Kierowca hondy na zgorzeleckich numerach rejestracyjnych najprawdopodobniej jechał z nadmierną prędkością, na łuku drogi stracił panowanie nad kierownicą i zaczął się obracać na jezdni. Uderzył w prawidłowo jadący prawym pasem samochód marki Mitsubishi, a następnie zjechał na pobocze i tyłem samochodu uderzył w latarnię.

Kierowca został przewieziony do szpitala. Po badaniach okazało się, że na szczęście nie doznał poważnych obrażeń. Sprawca został ukarany mandatem w kwocie 500 zł i punktami karnymi. Kierowcy byli trzeźwi.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (45) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group