Niedziela, 3 lipca
Imieniny: Jacka, Tomasza
Czytających: 2771
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region Jeleniogórski: Niebezpiecznie na drogach w dzień i w nocy

Piątek, 9 listopada 2007, 18:38
Aktualizacja: Sobota, 10 listopada 2007, 6:59
Autor: carioca
Region Jeleniogórski: Niebezpiecznie na drogach w dzień i w nocy
Na ulicy Wolności po wypadku utworzyły się korki. Pieszy był nietrzeźwy i przechodził tam, gdzie jezdnię od chodnikan oddzialają barierki.
Fot. Dariusz Gudowski
Dachowaniem i „lądowaniem” w rowie skończyła się jazda dla czerwonego citroena, który w piątek usiłował minąć jadącą środkiem drogi kobietę na wąskiej drodze z Rybnicy do Starej Kamienicy. Wieczorem inna kobieta potrąciła pieszego na ul. Wolności w Jeleniej Górze. W Karkonoszach i przedgórzu sypie śnieg.

Na drodze Rybnica – Stara Kamienica choć groźnie to wyglądało, nikomu nic się nie stało. Przyczyną dachowania była tym razem nie pogoda, ale postawa pani, która kierowała jadącym z przeciwka pojazdem.

Jak nas poinformował Zbigniew Szawłowski z pomocy drogowej, kobieta jechała środkiem jezdni. Poszkodowany kierowca został zmuszony do ustąpienia miejsca, co skończyło się dla niego nieciekawie: zjechał do rowu, stracił panowanie nad kierownicą i postawił pojazd na dachu.

Z opresji musiała go wyciągać pomoc drogowa. Policja apeluje o rozważną jazdę na wąskich drogach regionu jeleniogórskiego.

W Jeleniej Górze doszło wieczorem do kilku kolizji. Najpoważniejsza miała miejsce blisko tzw. małej poczty przy ulicy Wolności. Na wysokości ulicy Szewskiej kobieta jadąca w stronę Cieplic potrąciła przechodzącego w nieprawidłowym miejscu mężczyznę. Był pod wpływem alkoholu. Doznał urazu kręgosłupa. Policja prowadzi czynności wyjaśniające.

Trudna sytuacja panuje na drogach podgórskich. Obfite opady śniegu sprawiają, że pojazdy stoją korkach. Między Jakuszycami i Szklarską Porębą najwięcej problemu z podjazdem mają tiry.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group