Poniedziałek, 15 sierpnia
Imieniny: Marii, Napoleona
Czytających: 2513
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Niebezpieczne studzienki w Cieplicach

Środa, 6 listopada 2013, 7:11
Aktualizacja: Czwartek, 7 listopada 2013, 7:01
Autor: Mea
Jelenia Góra: Niebezpieczne studzienki w Cieplicach
Fot. Adrian Janda
– Uszkodzone studzienki telefoniczne, znajdujące się na samym środku chodnika przy ul. Zjednoczenia Narodowego, zagrażają przechodniom – alarmuje Adrian Janda, społecznik z Cieplic. – Zlecimy, jak najszybsze ich zabezpieczenie i naprawienie – mówi Marina Każmierkiewicz, kierownik jednostki realizującej projekt budowy kanalizacji w Cieplicach z Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji "Wodnik" w Jeleniej Górze.

- Na ulicy Zjednoczenia Narodowego, jak też w innych częściach Cieplic, prowadzona jest budowa kanalizacji przez Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji "Wodnik" w Jeleniej Górze. W związku z tym zostały uszkodzone dwie studzienki telefoniczne będące na samym środku chodnika. Wykonawca z Bogatyni zabezpieczał te studzienki wielokrotnie i na tym koniec. Nikt nie jest zainteresowany ich naprawą mimo że zostały uszkodzone przez jeżdżący ciężki sprzęt, po prostu nie wytrzymały naporu pod jego ciężarem – napisał do nas Adrian Janda.

- Pierwsza studzienka znajduje się przy ul. Zjednoczenia Narodowego na wysokości budynku nr 10 i brakuje w niej włazu. Druga jest przy skrzyżowaniu z ul. Sprzymierzonych.

Miejski Zarząd Dróg i Mostów wie o uszkodzonych studzienkach. – Nasz inspektor zwrócił uwagę wykonawcy, który miał zabezpieczyć i naprawić powstałe uszkodzenia – poinformował Jerzy Bigus, zastępca dyrektora Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (23) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group