Piątek, 19 sierpnia
Imieniny: Bolesława, Juliana
Czytających: 6682
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Nie klikam w „lajki” – pomagam w Mikołajki

Wtorek, 9 grudnia 2014, 8:10
Aktualizacja: 8:13
Autor: Mea
Jelenia Góra: Nie klikam w „lajki” – pomagam w Mikołajki
Fot. Zbigniew Piepiora
Koszulkę z autografami piłkarzy Śląska Wrocław, kolację z prezydentem Jeleniej Góry, zaproszenia na wydarzenia kulturalne, obraz, złoty medal i łańcuszek oraz inne przedmioty wylicytowano podczas aukcji charytatywnej pn. ,,Nie klikam w lajki – pomagam w Mikołajki”, która odbyła się w jeleniogórskim Orient Expressie.

Chodziło o to, by studenci „oderwali się” od komputerów i dołączyli do zbiórki pieniędzy na paczki świąteczne dla pani Moniki oraz pana Grzegorza dla ich czwórki dzieci: Mateusza (2 lata), Filipa (6 l.), Maćka (8 l.) i Bartka (15 l.). Pieniądze ze sprzedaży biletów, licytacji i z puszek zostaną przekazane tej potrzebującej rodzinie.

- Uzbieraliśmy ponad 3 tys. 700 zł – powiedział Paweł Gluza z Uniwersytetu Ekonomicznego.

Akcję zorganizowali jeleniogórscy studenci z Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej i Politechniki Wrocławskiej w ramach Szlachetnej Paczki.

- Aukcjom darów towarzyszyły występy artystyczne. Potem odbyła się dyskoteka, którą poprowadzili Dj Żenia, Dj_Peet i Dj_Mateve – mówi Zbigniew Piepiora, uczestnik imprezy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group