Sobota, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 5818
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Natalia Piotrowska wystąpiła w JCK

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 23 kwietnia 2017, 9:56
Aktualizacja: Poniedziałek, 24 kwietnia 2017, 7:16
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Przemek Kaczałko
W sali widowiskowej Jeleniogórskiego Centrum Kultury wystąpiła wczoraj (22.04) Natalia Piotrowska, która zaprezentowała „Accantus na żywo”, czyli recital wokalistów Studia Accantus.

Natalia Piotrowska to absolwentka wydziału wokalno-aktorskiego w Akademii Muzycznej w Gdańsku na specjalności musical (2013), studentka kryminologii na Uniwersytecie Warszawskim. Brała udział w wielu koncertach i spektaklach dramatyczno-muzycznych wystawianych w gdańskiej akademii muzycznej oraz na innych trójmiejskich scenach. Zagrała jedną z głównych ról kobiecych - Ruth Sherwood - w musicalu „Wonderful Town” L. Bernsteina wystawianym w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w reż. K. Knurka. Jej rolą dyplomową była postać Sonii w musicalu „Godspell” S. Schwartza w reż. R. Gosławskiej. Wystąpiła również w ogólnopolskim festiwalu TOPTrendy w Sopocie w 2012 roku jako wsparcie w chórkach. Obecnie wciela się w postać Balladyny w spektaklu muzycznym „Balladyna '68” w reż. P. Kosewskiego w Teatrze na Plaży w Sopocie oraz Marii w spektaklu „Abba Club” w reż. R. Kudelskiego w warszawskim Teatrze Palladium.

(źródło: jck.pl)

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~rumcajs54 23-04-2017 11:00
25 takich samych zdjęć, totalny dramat. Czy w Jelonce nie ma kogoś kto skróciłby zapędy domorosłych "fotografów" w publikowaniu takiego chłamu. I czy był ktoś na widowni ?
~do 11.oo 23-04-2017 12:17
fakt, przy tak podłym sprzęcie, z takiej odległości, przy tym oświetleniu scenicznym, biorąc pod uwagę scenerię i wykonawców, z powodzeniem trzy fotki uzupełniły by ten artykuł, ale cóż począć, jak się pstryka i pstryka, to coś tam na karcie sd pozostaje i co potem z tym robić?....myślę, że to nie tzw " domorosły fotograf" , tylko brak doświadczenia, samooceny i samokrytyki powoduje, że teraz każdy, kto ma jakikolwiek aparat uważa, że wszystkie zrobione przez niego foty są dobre, ale jak na tego rodzaju występ z tymi akurat wykonawcami można przyjąć, że fotki są rewelacyjne!!! Ps.-gdybym akurat miała być na tej widowni, nie wiem , czy zgodziłabym się szanowny panie na upublicznienie każdej twarzy, bo za to szanowny panie można dostać po twarzy jak i spotkać się w sądzie...:)
~japan 23-04-2017 12:23
do dwójki wyżej: ale się czepiacie, zrobicie sobie własny portali róbcie w nim tyle zdjęć ile chcecie, tu macie za darmochę tyle zdjęć ile właściciel chce, chcecie to korzystajcie, nie chcecie to nie, bicie piany o niczym to strata czasu... współczuję... jest tyle fajnych kreatywnych rzeczy do zrobienia w życiu...
~piotr58 23-04-2017 22:03
Zawsze powtarzam : fotografia to sztuka trudna! A jak "twórca" wpada w "samozachwyt" to mamy to co mamy.....Jeszcze sto takich fotek i jadę do wariatkowa!!!! I to sam! Ale mistrza zabrałbym ze sobą, miejsce w samochodzie się znajdzie!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group